Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чергова політична інтрига: чому деякі депутати вперто не голосують за виділення земель учасникам АТО/ООС?
Вівторок, 28 грудня 2021, 17:44
.
Про військові і політичні конфлікти,виділення земельних ділянок ветеранам російсько-української війни та конфлікт у сесійній залі розповів Сергій Унгурян, керівник координаційного центру з питань соціальної та психологічної підтримки учасників АТО при виконкомі Чернівецької міської ради у черговому випуску програми «Найважливіше сьогодні».

“На мою думку війна – це в першу чергу боротьба за національну ідентичність. Я абсолютно погоджуюсь з тим, що українська мова має бути єдиною державною мовою. І це безапеляційно. Я скажу таку річ: я народився в радянському союзі і мене мама свідомо віддала в російськомовний садочок, а потім у російськомовну школу. Якщо я живу в Україні, то чому маю розмовляти мовою іншої держави?”, - каже Сергій Унгурян.

Переходячи від конфліктів військових до конфліктів у цивільному житті, навіть дещо політичних, повернулись до конфлікту у сесійній залі. Під час грудневої сесії Чернівецької міської ради розглядалося питання щодо виділення земельних ділянок учасникам та ветеранам АТО/ООС. Частина депутатів не виявляла бажання голосувати та виділяти земельні ділянки. У чому справа? Адже виник конфлікт між депутатами та ветеранами. Маючи розуміння, що триває 8 рік війна, чому вона триває, маючи повагу до тих, хто брав участь, чому ви повинні у себе вдома, у своєму місті відстоювати право на земельну ділянку, чи нормально це на вашу думку?

“На мою думку, не нормально. Я можу у чомусь помилятись, але склалась дуже банальна ситуація. Певні політичні сили, мабуть, вирішили використати учасників АТО для того, щоб якось збурити суспільство, закрутити якусь політичну інтригу. Все дуже просто. У нас серед учасників АТО є певний облік (інші кажуть “черга”). Людина прийшла з війни в 14-15 році, подала документи в земельний департамент. Логічно, що люди повинні отримувати в порядку черги ці землі. А тут виникла ситуація, яка тягнеться ще з липневої сесії. Певна група учасників АТО написала заяви на отримання земельної ділянки. Перш ніж, щось робити, ми перевіряємо по базі чи справді це учасник АТО і під яким номером. По-перше – ця ділянка була сформована під багатоквартирний будинок. Апріорі цю землю не можна виділити під індивідуальне будівництво. По-друге, ми подивилися які вони по черзі. Їх номери були близько №800, і от-от їм мали прийти листи з департаменту. От і весь конфлікт. А депутати трьох фракцій цим вирішили скористатись і вирішили не голосувати, під приводом того, що земельні ділянки ніби-то виділяти не хочуть (якщо не хочете виділяти цим, то інші теж не отримають). Тобто знайшли простий привід не виділяти землю учасникам АТО, от і все.

Той конфлікт який є між опозиційною частиною депутатів та більшістю, на вашу думку як військового миротворця, який має великий досвід, як можна вирішити цю ситуацію?

“Важко сказати, оскільки я в політиці не фахівець. Важливо, щоб люди чули один одного. Ситуація з землею зараз у нас критична. Чому? Я вважаю, що такий стан речей комусь вигідний, щоб у цій “каламутній воді” робити якісь свої справи. У нас за весь час вже близько тисячі людей отримали земельні ділянки, але близько 1700 людей ще стоять на черзі”, - розповів Сергій Унгурян.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 54 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.