Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях для "МіськШепу" закуплять техніки на 30 мільйонів, студентам підвищать виплати, на Буковині встановили першу мостову систему зважування WIM
Середа, 29 грудня 2021, 07:00
У ЧЕРНІВЦЯХ ДЛЯ «МІСЬКШЕПУ» ЗАКУПЛЯТЬ ТЕХНІКИ НА 30 МІЛЬЙОНІВ


У Чернівцях для підприємства "МіськШЕП" закуплять техніки на суму близько 30 мільйонів, пише Буковинська правда з посиланням на заступника міського голови Василя Зазуляка.

Відповідаючи на запитання чернівчан щодо того, чому в місті такі погані дороги, він розповів, що будуть виділені кошти на нову техніку для підприємства.

"Зараз у нас завдяки злагодженій роботі різних структур міськради буде можливість закупити для МіськШЕПу техніку на суму 30 мільйонів. Ми взяли участь у програмі і отримаємо перших 20 відсотків субвенції. Гадаю, що це покладе початок оновленню тих основних засобів, які є на підприємстві. А це дасть можливість покращити стан доріг", - сказав Василь Зазуляк.

СТУДЕНТАМ ПІДВИЩАТЬ ВИПЛАТИ: ХТО І СКІЛЬКИ ОТРИМУВАТИМЕ


В Україні змінюється порядок призначення стипендій. Гроші розподілятимуться рівномірно між факультетами і кількість стипендіатів зросте. Крім того, збільшено і сам розмір стипендії.

Відповідні зміни до правил призначення та виплати стипендій внесено Кабінетом Міністрів, пише Главком.

Збільшено кількість одержувачів стипендії. Її повернули до тих показників, які існували раніше, але були скасовані. Тобто на кожному факультеті буде не по 35-40% отримувачів стипендії, як зараз, а по 40-45%, як було до 1 вересня 2021 року.

Крім того, стипендіальний фонд, виділений для навчального закладу, рівномірно розподілятимуться між факультетами вузу. Тобто кількість стипендіатів на всіх факультетах буде однаковою.

Також підвищений розмір стипендій. Причому підвищення є досить суттєвим.

Розміри стипендій підвищать для всіх закладів незалежно від рівня освіти. Так, учні вищих професійних училищ отримуватимуть стипендію не 490 гривень, як і досі, а 1250.

Студенти вищих навчальних закладів матимуть 2 тис. грн. замість нинішніх 1300.

А відмінники у вишах отримуватимуть 2550 підвищеної стипендії замість тих 1660, які у них зараз.

НА БУКОВИНІ ВСТАНОВИЛИ ПЕРШУ МОСТОВУ СИСТЕМУ ЗВАЖУВАННЯ WIMСистему моніторингу Weigh-in-Motion (Зважування-в-русі) встановили на одному з новозбудованих мостів у Розтоках. Майданчик автоматичного зважування розташований на мостовій споруді, яка є частиною дороги Р-62 Криворівня – Усть – Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці. Про це розповіли на Facebook сторінці Служби автомобільних доріг.

Обладнання для WIM системи привезли з Європи. Спеціальні датчики на мосту прикріпили до балок прогонової будови. Високоточна система французького виробництва не лише визначатиме вагу та швидкість транспортного засобу, а й дозволить Службі контролювати стан мостового переходу. А 4 відеокамери, які встановлені над мостом, зчитуватимуть номерні знаки. 

Все спроєктовано так, що об’їхати WiM неможливо, - зазначають у дописі служби.

Наразі система у Розтоках працює у тестовому режимі. Після цього вона отримає ліцензію і штрафи надходитимуть порушникам автоматично.


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 82 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.