Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Я дуже люблю документальну і фахову літературу, зараз читаю три книги", – Марина Кирилюк
Неділя, 26 грудня 2021, 14:30

Чи планує витрати свою тисячу за вакцинацію та яким книгам надає перевагу, розповіла журналістці ТРК “Чернівці” секретар міської ради Марина Кирилюк.

Цікаво дізнатися, як ви плануєте розпорядитись своїми коштами за вакцинацію, чи плануєте їх витратити і на що (їх можна витратити на книги, а ми знаємо, ви любите читати)?

- Так, я люблю читати, але я вважаю, що моя 1000 принесе більше користі, якщо вона залишиться у бюджеті держави. Я розумію, що це не мільйон, та в той же час, нехай вона піде на якісь соціальні виплати та інші завдання перед державним бюджетом, які стоять. Це буде більш корисно для нас усіх.

Розкажіть, будь ласка, що ви читаєте зараз, які ваші улюблені книги?

- Я дуже люблю читати більш  документальну і фахову літературу, або ту, що мені цікава в той чи інший період. Історична мені цікава, психологічна теж. Зараз мені цікаво читати про політику, про дипломатію, про історію розвитку цих процесів. Наразі я читаю 3 книжки: аудіо "Як нації занепадають" - дослуховую і раджу всім - це такий екскурс в легкій, неважкій на термінологію формі. Це дуже цікаво, оскільки в багатьох моментах суперечливо, але в загальному, аби розуміти, яким чином формувалася держава, політика, форми державного правління в різні часи і чому саме ми живемо як зараз, чому інші країни процвітають, а деякі - ні, - ця книжка відповідає на ці запитання.

Далі я читаю книжку "Ефект Люцифера". Вона про те, як зароджується зло. Я, проходячи навчання у Школі лідерства в Українському католицькому університеті, вперше познайомилась з дослідними експериментами, які довели, що те що сталося під час ІІ Світової війни (фашизм, наприклад) насправді дуже легко відтворюється: там є приклад Стенфордського університету, зокрема. Ця книга написана автором цього експерименту Стенфордського університету, коли взяли 20 студентів, 10 з них ув'язнили (вони знали, що на це йдуть), а інших 10 стали їхніми наглядачами. І як люди насправді втрачають людяність і можуть свідомо нанести фізичну і моральну шкоду іншим.

Мене цікавить взагалі соціальна психологія, розуміння чому певні групи людей починають діяти певним чином, для мене це важливо, для моєї роботи має бути розуміння тих процесів, на які я також впливаю. Взагалі мій фах маркетолог, я дослідник (я, напевно, перший професійний маркетолог у Чернівцях, оскільки почала працювати в маркетингу в 2004 році, а з соцмережами почала працювати з 2010 року). Тому це те, чим я захоплююсь.

Дочитую книгу про одного  з дуже відомих політиків: Голда Майер - ізраїльський політик, та людина, що стояла в основі зародження сучасної країни Ізраїль. Що мені імпонує в цій жінці: національна свідомість, ті ідеї і прагнення збудувати велику країну, де людям буде добре жити.

У наступному матеріалі дізнаєтесь як Марина Кирилюк проводить своє дозвілля та чим знімає стрес після роботи.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 104 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.