Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Нову систему бойових нагород затвердили в ЗСУ
П'ятниця, 24 грудня 2021, 16:50

У четвер, 23 грудня, до 30-ї річниці ЗСУ, презентували Концепцію нагородної системи головнокомандувача Збройних сил України. Жодної спільної риси з ворогом нова система не містить, заявили у ЗСУ. Її затвердив Валерій Залужний, генерал-лейтенант, інформує АрміяInform. (https://armyinform.com.ua/2021/12/23/golovnokomanduvach-zsu-svoyim-nakazom-zatverdyv-novu-systemu-bojovyh-nagorod/)

Над системою по-справжньому бойових нагород для українського війська кілька років працювали художник Олексій Руденко та військовий історик Василь Павлов разом із волонтерами.

Олексій Руденко зауважив, що нагородна система силових структур, котрі існували на момент збройної агресії Росії, не була пристосована для заохочення під час бойових дій.

"У нас немає жодної нагороди, яка би прямо називалася — «хрест». У нас є відзнаки, ордени, медалі… Нові нагороди ми назвали саме «хрести», і в основному вони мають історичну основу", - розповідає Олексій Руденко.

Відтак, Золотий хрест стане «сержантською» нагородою, Срібний — офіцерською, а Сталевий, у вигляді бойової частини пірнача,— відзнакою героїв-командувачів.

Історик Василь Павлов зауважує, що запропонована Концепція в основному наслідує нагороди, котрі застосовували у військах українських визвольних армій ще 100 років тому.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний каже, що пишається тим, що така подія відбулася, у час, коли він був Головнокомандувачем ЗСУ й сподівається, що вона сане історичною для української армії.

"На восьмому році війни в нас не повинно буди жодної спільної риси з нашим ворогом, — зауважив Головнокомандувач. — І національна мілітарна ідентичність, частинкою якої є нагороди, — ще один крок на цьому шляху".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 133 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.