Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У «Місті добра» вже почали святкувати новорічно-різдвяні свята
Середа, 22 грудня 2021, 13:58


Керівниця благодійного фонду «Я Майбутнє України» та засновниця «Міста добра» Марта Левченко розповіла телеканалу «Чернівці», що святкування новорічно-різдвяних свят у центрі підтримки вже розпочалося з Дня святого Миколая.


«Вранці, 19 грудня дітки прокидались, бігли до ялинки, а там на них з 8 ранку чекав Святий Миколай, який кожному роздавав подарунок і втілював його мрію», - каже жінка.

У центрі вже створили чарівну атмосферу: ззовні миготять гірлянди, всередині є ялинка та казкові герої. Окрім того, по-своєму прикрашена кожна кімнатка. 

«Все це ми робили спільно з дітками. Так, як це кожен робить у своєму домі, –  говорить засновниця. – «Місто добра»  не має сприйматися як притулок чи соціальна установа, перш за все це – дім. Дім, де мама поруч з дитиною. Тому все робиться як вдома: ось так камерно і по-домашньому».

За її словами, кожен день у «Місті добра» розписаний. Приходять гості, казкові герої, а на вечірніх читаннях, для створення особливої атмосфери, читають різдвяні книги.

Багато дітей ці свята святкують вперше. Як діти, так і мами вперше отримують подарунки, тому для них ці свята дуже важливі. 

«Дітки мають різноманітні мрії: хтось мріє про книжку, хтось – про теплу піжаму і нове взуття, а дехто – про власний дім і, щоб тато більше ніколи не бив маму, – зауважила Марта Левченко. – Малеча писала листи, котрі ми виставляли на наших сторінках у соціальних мережах. Будь-хто з людей міг взяти цього листа й особисто підписати подарунок обраній дитині».

До слова, напередодні Дня святого Миколая подарунки приходили не лише зі всієї України, а й з-за кордону теж. 

Щодо Різдва й Святвечора, то їх у центрі святкують двічі: 25 грудня і 7 січня. Засновниця пояснює, що мами сповідують різні віросповідання і в «Місті добра» їх у цьому підтримують. Коляду і вертеп теж роблять. Однак ніяких показових концертів не практикують.

«Ми вважаємо це неправильним. Такі свята – це про домашній затишок, про домашнє святкування і домашнє тепло, тому все робитимемо камерно», - зазначає Марта Левченко.

«Місто добра» – благодійний всеукраїнський проєкт, у межах якого створено центр, де надають юридичну, психологічну та соціальну підтримку матерям з дітьми, які потрапили в складну життєву ситуацію.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 128 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.