Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Термін експлуатації ліфтів вже підходить під край і потрібно робити ремонти не точково, а продумати стратегію”, – Олександр Ставчанський
Понеділок, 13 грудня 2021, 19:04

Упродовж цього року багато комунальних підприємств міста, для того щоб стати ближче до городян, до споживачів, запускають різні онлайн-сервіси. КП “Міськліфт”не стало вийнятком, там діє чат-бот. Отже, які його переваги, функції, завдання?

“Так, ми, здається, друге підприємство, яке перейшло на цю систему. Чат-бот - це один з кроків у майбутнє для нашого міста. У нас на підприємстві працює аварійна диспетчерська служба в телефонному режимі. І коли люди дзвонили  з різними пролемами, до нас важко додзвонитись, тому що у нас не багатоканальний аварійний номер. Чат-бот це спрощує. Ми працюємо вже другий місяць у тестовому режимі, але в січні повинні запустити звичайний режим. Це спрощує роботу, тому що всі люди зараз користуються смартфонами. За перший місяць у нас було 200 користувачів і що я зауважив – це спростило спілкування між нами та споживачем”, - розповідає пан Олександр.

Також він розповів про плани на майбутнє та стратегію роботи підприємства на наступний рік.

“Як тільки я заступив на  посаду, моєю метою було покращити стан ліфтового господарства. Проблема з ліфтами є не лише у нас вмісті, це проблема по всій Україні. Термін експлуатації ліфтів вже підходить під край і потрібно робити ремонти не точково, а продумати стратегію, планово розбивати на роки. Головне, щоб люди це розуміли, оскільки частково – це їх власність. Потрібно за це сплачувати, потрібно робити капітальні ремонти. Коли у 2018 році всі комунальні будинки зняли з балансу міста – люди залишились із цією проблемою сам-на-сам. Саме тому зараз проводиться розмова між людьми та підприємством – ми можемо відправити листа або по телефону розповісти куди ми рухаємось далі. Але важливо, щоб діалог між замовником і виконавцем був завжди. Тому у наступному році, при співфінансуванні міської ради ми плануємо близько 50 ліфтів відремонтувати”, - додає керівник.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 119 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.