Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Вийшли на стежинку розвитку", - Роман Жулепа
Понеділок, 06 грудня 2021, 14:05
.
Міське комунальне підприємство «Чернівціспецкомунтранс» здійснює послуги з поводження з побутовими відходами.

Беручи до уваги специфіку роботи, основними завданнями підприємства є регулярний збір та вивіз твердих побутових відходів (ТПВ), викачка нечистот, утримання громадських вбиралень.

Крім того, працівниками здійснюються роботи з захоронення побутових відходів на міському сміттєзвалищі. Так, за період квітень жовтень 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, обсяг відходів зріс на 16,5, що дозволило збільшити дохід підприємства на 2,4 млн грн.

Також на підприємстві зменшилась дебіторська заборгованість, яка станом на 01 листопада 2021 року складає 7,2 млн. грн., що на 23 % менше за попередню.

МКП "Чернівціспецкомунтранс" постійно проводить роботи з утримання полігону побутових відходів (ПВ). На полігоні встановлено термінал та гостьовий Wi-Fi. За звітній період споживачі оплатили послуги із захоронення побутових відходів через термінал у сумі майже 300 тис. грн.

Також підприємством було придбано 2 бульдозери та проведено ремонти двигунів двох існуючих.

Окрім того, було підготовлено територію для створення Центру управління відходами та отримано дозвіл на стаціонарні викиди.

Станом на сьогодні, штат підприємства налічує 40 працівників. Середньооблікова чисельність працівників у поточному році зменшилась на 9,1%, порівняно з попереднім. Водночас управлінськими заходами збільшено розмір заробітньої плати на 30%. Цьогоріч працівники полігону були забезпечені спецодягом на суму майже 70 тис. грн.

Наразі проводяться процедури тендерної закупівлі сміттєвозу та екскаватора, що в подальшому передбачає збільшення штатної чисельності працівників.

Серед найближчих планів підприємства на 2022-2024 роки керівник визначив основні  - це створення умов безперебійного прийняття відходів та забезпечення переробки відходів, які можуть виткористовуватися як вторинна сировина.

Також очікується придбання самоскидів та подрібнювачів відходів для ефективного використання площі полігону. Пріоритетним завданням є придбання сортувальної лінії, що дасть змогу відсортовувати відходи.

За словами Романа Жулепи, підприємство планує повернутись на ринок вивезення побутових відходів.

"Ми вийшли на стежинку розвитку підприємства. Спочатку маємо стати прибутковими, а наступна ціль - повернутись на ринок вивезення побутових відходів."

Нагадаємо, 8 квітня 2021 року Романа Жулепу призначено виконавчим директором міського комунального підприємства “Чернівціспецкомунтранс”.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 88 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.