Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях планують облаштувати низку парків і скверів
П'ятниця, 03 грудня 2021, 20:04


Тарас Прокоп керує ініціативними групами, які займаються розглядами питань щодо покращення парків і скверів міста.  30 листопада була проведена виїзна робоча група у парку Шиллера і це чи не найзанедбаніший парк нашого міста. Чи є якісь результати перевірки та чи можна очікувати позитивних змін, розповів керівник ініціативних груп.

“Радий, що перейшли до таких питань, які більше турбують чернівчан, аніж політичні протистояння. Ми прийшли не для того, щоб займатися політикою і цими чварами, а для того, щоб розвинути своє місто. Відбувається дуже багато конструктивної роботи, що спрямована на розвиток Чернівців.

Можливо, не все вдалося в цьому році, але дуже багато є планів на подальші роки. Я особисто у своїй передвиборчій програмі одним з пріоритетів ставив розвиток громадських просторів, зокрема парків міста Чернівці. Тому що на території мого округу розміщені три парки: Жовтневий парк, Шевченка і Шиллера.

Крім того, дуже важливим для мене є питання озеленення міста. Тому навесні ми почали акцію з озеленення Чернівців і будемо продовжувати це робити. Наразі наша робота спрямована на те, аби оновити парки і сквери міста. Від цього дуже багато залежить. Думаю, чернівчани вже оцінили, якісні зміни біля університету, тому люди туди фактично не ходили, з оновленням і з тим, що зробив Василь Володимирович Зазуляк (координатор роботи з оновлення скверу), не витрачаючи при цьому бюджетні кошти, сквер став одною з найкращих локацій міста. Тому я впевнений, що ця робота буде продовжуватись.

Наступного року є план оновити сквер Мирона Кордуби (ми проводили обговорення щодо цього питання) і зараз у нас почалися публічні консультації з питань  відновлення і оновлення парку Шиллера. Він розташований майже в центрі міста, але є одним з найзанедбаніших. Ми розуміємо проблеми, котрі там є з безпекою. По-перше, до недавна, там взагалі не було освітлення. По-друге, парк не розчищений. Часто там збираються асоціальні елементи. Через це люди не ходять туди з дітьми, аби відпочити. Там немає комфортних умов для жителів.

Разом із тим там є дуже хороший ландшафт: проходить річка (наразі вона забруднена, але ця проблема комплексна: туди стікає багато стічних вод. Щоб включити цю річку в екосистему парку, треба виконати значно більше роботи. Зокрема, провести каналізування цієї частини міста, бо у багатьох людей там відсутня каналізація і річка через це забруднюється), є майданчик, котрий можна використовувати для проведення різних заходів (концертів, переглядів фільмів)».

За словами Тараса Прокопа, у довгостроковій перспективі парк Шиллера може стати магнітом для жителів. За планом, у грудні планують провести обговорення, створити опитувальник у електронному форматі, зібрати думки мешканців з анкетування. Відтак, у січечні-лютому планують оголосити конкурс на пропозицію проєктування цього парку. Коли буде оголошений переможець конкурсу, тоді почнуться роботи з облагородження.

Окрім цього, у наступному році  в планах є і покращення парків імені Т. Шевченка і Жовтневого.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 78 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.