Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Міжфракційні війни: депутати влаштували сутичку під час сесії
П'ятниця, 03 грудня 2021, 17:30

У середу на сесії міської ради виникла суперечка між депутатами різних фракцій. Під час розгляду земельних питань повинні були виділити певну низку ділянок учасникам російсько-української війни. І фракцію "Єдина альтернатива" представники опозиційних фракцій звинуватили у співпраці з колишніми регіоналами, теперішніми представниками ОПЗЖ. Чи так це насправді і що це за ситуація, розповів Тарас Прокоп, депутат Чернівецької міської ради, у програмі “Пряма відповідь” на телеканалі “Чернівці”.

"Для мене це дивно було чути, тому що в нас ніякої співпраці (ні особисто я, ні інші члени партії з представниками таких проросійських і антиукраїнськиї сил не можемо мати жодних точок дотику). Дуже часто вони використовують і десь посилаються до Майдану чи цих сил, (я, чесно, вчора вже багато разів це слухав і не реагував), та коли вже в черговий раз згадується, мені захотілося все ж таки розповісти, що це за люди. А це перш за все якраз представники тих політичних сил, які вийшли, склалися з цих регіональних партій, що підтримували Януковича”.

За словами Тараса Прокопа, ці депутати приписують співпрацю фракції "Єдина альтернатива" з самими ж собою.

“Виходить, що так. Це партії, які реально були створені на уламках "Партії регіонів" і колишнього президента Януковича. Коли не стало "Партії регіонів", вони почали формувати свої місцеві партії. Можна назвати по-іншому, поставити бренд, але ми ж все одно знаємо, хто ці люди. Я сподіваюся, що є небагато чернівчан, які забули як формувалася політика, і яким чином вони прийшли до влади. Коли був законно обраний міський голова Микола Федорук, прийшла "Партія регіонів" і Янукович зробив все можливе: з м. Чернівці почалося відкликання "неугодних" міських голів, що не належали до "Партії регіонів" і призначали своїх ставлеників, а разом з тим фактично ставленик Януковича Віталій Михайлішин і з ним Василь Сафронович Продан, який в тіні керував містом. І зараз вони нам говорять про якісь цінності?”

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 66 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.