Четвер, 02 грудня 2021, 11:30 |
Пізно ввечері 1 грудня до поліції надійшло повідомлення про аварію в селі Коровія. Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група встановила, що 34-річний чернівчанин - водій автомобіля Mercedes-Benz Vito - не впорався з керуванням та врізався в будинок.
Через зіткнення в кермувальника зламана нога, його забрали до лікарні. 28-річного пасажира медики оглянули та відпустили додому.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області, водій відмовився від перевірки на стан сп’яніння.
Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
|