Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Понад 400 людей нарешті отримали земельну ділянку. А місто – програму розвитку фізкультури та спорту”, - Роман Клічук
Середа, 01 грудня 2021, 21:07

Завершилась 12 сесія Чернівецької міської ради. За результатами двох засідань, затвердили низку важливих рішень. Здебільшого розглядали земельні питання, та окрім цього, тепер знаємо, що поремонтують сквери і майданчики, харчування для пільгових категорій школярів зміниться, Водоканал для чогось візьме великий кредит, а спорт все таки розвиватиметься.

“Закрили листопадову сесію та розглянули питання, які “тяглися” від попередніх. Відтак понад 400 людей нарешті отримали земельну ділянку. А місто – програму розвитку фізкультури та спорту. Це досить важливо для захисту здоров’я дітей та молоді, особливо в умовах дистанційного навчання та життя “в екранах” ”, - розповів міський голова Роман Клічук.

Отже, за такі рішення проголосували депутати за підсумками 12 сесії Чернівецької міської ради:

- Три ділянки міста віднесли до переліку міських  скверів – на Рівненській, Надрічній та Героїв Майдану. Надалі там планують облаштувати зелені зони.

- У Садгорі та на Гравітоні з’являться нові спортивні об’єкти - льодяна арена та багатофункціональна спортивна арена.

У своєму дописі Роман Клічук зазначив , “що ці райони заслуговують не лише на комерційні приміщення, але й на якісні спортивні комплекси!”

- Затвердили програму “Спільними зусиллями”, на її реалізацію буде направлено понад 140 мільйонів гривень. Вона діятиме до 2025 року. У межах програми, на умовах співфінансування, ремонтуватимуть  дитячі та спортивні майданчики, фасади, балкони і багато іншого.

- Водоканалу візьме кредит на модернізацію старих, аварійних мереж міста у розмірі 21,5 млн євро під два відсотки річних на 30 років. Цих грошей вистачить, щоб відремонтувати майже 60 кілометрів труб.

“На завершення. Доручили знайти можливість у 2022 році забезпечити безкоштовними сніданками школярів пільгових категорій. Решту діток – на умовах співфінансування з батьками, звісно ж, за їх бажанням. У такий спосіб у школах снідатимуть ті, хто дійсно цього потребує”, - розповів міський голова.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2021 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 148 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.