Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
ФК «Буковина» - перспективний клуб, який виховує місцевих спортсменів
Вівторок, 30 листопада 2021, 16:10

Президент ФК “Буковина” Вадим Заяць звернувся до голови ОДА Сергія Осачука з проханням звернути увагу на футбольний клуб «Буковина» та підтримати молодих місцевих вихованців: “Сергію Дмитровичу! Опустіться на землю, зверніть, нарешті, увагу, що є футбольний клуб «Буковина», що це наші талановиті вихованці. Такого сильного, перспективного колективу, який зараз сформований у “Буковині” з великої кількості місцевих хлопців, ще ніколи не було”.

За словами президента клубу, хлопці здійснюють своєрідний подвиг – прославляють край. Але, на жаль, очільник облдержадміністрації ігнорує існування клубу.

Натомість, мерія, зокрема голова Роман Клічук, за словами Вадима Зайця, не залишилася осторонь та допомогла клубу дограти цей сезон: «Наш мер – це людина слова і всі обіцянки з його боку були виконані. Завдяки Роману Клічуку команда хоч якось дограла цей сезон», додав Вадим Заяць.

Він зауважив, що певні зобов’язання були й з боку керівника області, які він просто не виконав і поставив ФК “Буковину” у складне становище:

“Невже губернатор хоче просто поховати наш футбольний клуб?! Я звертаюся до нього і тієї «банди», яка переконує Осачука в тому, що коли «Буковина» припинить своє існування, то це ніби буде якоюсь «козирною картою» у їхній боротьбі проти мера Клічука - припиніть це!”, - заявив президент клубу.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 99 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.