Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Сергій Осачук не виконує доручення Президента України щодо сприяння розвитку футболу в області – Вадим Заяць
Вівторок, 30 листопада 2021, 11:15

Голова ОДА Сергій Осачук не виконує доручення Президента України щодо сприяння розвитку футболу в області. Про це заявив президент чернівецького клубу Вадим Заяць на прес-конференції, після матчу з черкаським «Дніпром» у суботу, 27 листопада.

Зокрема, за словами Вадима Зайця, в області вже декілька років реалізовується програма «Велике будівництво», але в ній підтримка чернівецького клубу не передбачена: «Існує програма «Велике будівництво», але вона ніяким чином не зачепила футбольний клуб. Ну ніяким! Роблять безліч об’єктів, я радий. А футбольний клуб де?» Також, Вадим Заяць додає, що губернатор, як представник Президента України в нашій області, повинен це питання контролювати.

Крім того, керівник чернівецького клубу нагадав, що згідно державної програми й доручення Президента Володимира Зеленського, кожна область має бути представлена у Вищій Лізі. Проте в Чернівецькій ОДА це питання повністю ігнорують й навіть не можуть підтримати команду Другої Ліги, каже Вадим Заяць: “Хочу сказати цим посадовцям, які, можливо, вже там одягли «корони на голову» і не вважають нас за людей, зокрема Сергію Осачуку, який є представником президента у нашій області про те, що за словами Володимира Зеленського, кожний обласний центр має бути представлений професійним футбольним колективом у Вищій лізі. У нас професійна друга ліга… Але з’явився якийсь незрозумілий «царьок», котрий все перекреслює!".

Президент футбольного клубу додає, що з боку керівництва області не приділяється увага й іншим видам професійного спорту: «У нас нічого немає, не залишилось професійного спорту, ні баскетболу, ні волейболу. Легкоатлети виходять на ці доріжки і ноги ламають. Я звертаюсь до нашого президента, зверніть увагу на нашого губернатора. Ви дали команду, чому губернатор її не виконує?», - заявив Вадим Заяць.

Президент клубу додав, без фінансової підтримки влади, футбольний клуб «Буковина» може припинити своє існування.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 166 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.