Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Розподіляли премії та надбавки на власний розсуд”: кого і за що звинувачує профспілка Драмтеатру?
Вівторок, 30 листопада 2021, 11:00

Залізли на робоче місце та без відома працівників вилучили лист-звернення до Чернівецької облдержадміністрації. Саме в цьому працівники профспілки Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської звинувачують бухгалтерку та директора.

Тетяна Католік, директор-розпорядник театру, розповідає: “Щотижнево, по пятницях, відбуваються наради під керівництвом директора Юрія Марчака з виробничими та творчими цехами. І ось на цій нараді (звернення було сформоване в середу) головний бухгалтер повністю зачитує його. Для нас, учасників цього звернення, стало дивно, що  воно нікуди не було подане, але при цьому просто розміщувалось на столі головного режисера, було роздруковано і знаходилось у руках бухгалтерки.

Працівники театру надали відео, на якому вони запитують бухгалтерку, звідки вона отримала текст звернення. Під час їхнього візиту, кажуть, вона викликала поліцію.

Дмитро Леончик , голова профспілки театру, в свою чергу, заявляє про втручання зі сторони дирекції у діяльність профспілки.

“Доказом того є відкриття листа. Є відповідь з Держпраці, яка була надіслана нашій профспілковій організації. І стоїть резолюція директора та художнього керівника. Це є доказом того, що він відкривав цей конверт, ознайомлювався з інформацією, яка була надіслана нам, щодо порушень колективного договору”.

Дмитро Леончик також надав відеозапис з телефону, де демонструє те, що конверт був вже відкритий.

Суперечка між частиною колективу театру та його директором і бухгалтеркою, зі слів працівників, почалася тоді, коли вони виявили неузгоджені з профспілкою премії.

Оксана Коновей, заслужена артистка України, членкиня профспілкового комітету Драмтеатру розповідає:

“Правда в тому, що навесні цього року випадково став відомим факт, що з 2015 року директор, художній керівник театру та головний бухгалтер розподіляли премії та надбавки з фонду економії заробітної плати на власний розсуд і без узгодження з профспілковим комітетом”.

Прокоментувати ситуацію журналісти телеканалу “Чернівці” попросили директора-художнього керівника Чернівецького обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської Юрія Марчака. Він висловив свою думку стосовно ситуації по телефону:

“На сьогоднішній день ведеться ретельне вивчення документації і всіх цих скарг і тому подібне. Обласним управлінням була створена комісія і був наказ виданий 12 листопада. По сьогоднішній день висновків комісії у мене на руках немає. Я знову ж таки хочу звернути вашу увагу: будуть висновки ретельного вивчення комісії, у яку входить 7 чоловік, тоді я зможу про щось говорити”.

В Чернівецькій обласній адміністрації повідомили, що комісія з вивчення ситуації в театрі наразі в процесі ознайомлення зі справами. Свої висновки вона надасть незабаром.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 256 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.