Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Другий рік пандемії - серйозний виклик для нашого підприємства” – директор Калинівського ринку
Понеділок, 29 листопада 2021, 18:00

На посаду директора Калинівського ринку Олег Гульпак прийшов 2 лютого 2021 року. Він розповів про фінансовий стан підприємства та як пандемія вплинула на його роботу,  у черговому випуску програми "Найважливіше сьогодні".

“На цей рік ми не доотримали 17,6 млн доходів. Дуже важко переживають пандемію наші приватні підприємці: це дуже серйозно вдарило по них.

Але я дуже вдячний нашим лікарям і всім тим людям, які доклали зусиль (вакцинувались, дотримувались карантинних обмежень), аби ми знову не потрапили до "червоної" зони.

Завдяки цьому наше підприємство змогло вирівняти ситуацію, що була на початку року. Щодо фінансових поставлених задач, у нас було виставлено 7, 5 млн/рік чистого доходу. Наразі, за 9 місяців ми вже маємо 7,7 млн (якщо брати розрахунок 9 місяців, то план ми перевиконуємо на 3, 3 млн). Надалі, якщо таких викликів не буде (напр: пандемія), ми зможемо вирівняти фінансову складову підприємства, котра склалась (за частину 2019 і 2020 роки) і воно буде рухатись у правильному напрямку”.

За словами директора, все ж таки вдалося перевиконати план.

“На початку моєї каденції було багато запитань щодо того як я справляюсь, прийшовши на велике підприємство з малого бізнесу. Виправити ситуацію з недостачею я обіцяв ще на першій зустрічі, тому й до сьогоднішнього дня підтримую це. Наразі ми йдемо до того, аби в обов'язковому порядку змінювати коефіцієнти і підіймати заробітні плати працівникам ринку. Адже ми є бюджетоутворюючим підприємством (частково його формуємо), яке приносить кошти місту і я не погоджуюсь з тим, за які кошти сьогодні працюють робітники ринку”, - розповідає Олег Гульпак.

На питання про те, яку ж суму отримує місто з зароблених підприємством коштів, пан Олег відповів так:

“Перевиконання плану, яке я озвучив раніше - це чистий валовий дохід нашого підприємства. Далі йду розділення: що отримає міська рада, який відсоток податків ми заплатили та інше, - все це йде в міський бюджет. Надалі, чим більшою буде сума - тим краще для міста. Адже, більше грошей - більше якісних доріг. Наразі я вже бачу тенденцію змін у нашому місті, наприклад, ремонтують дороги. Тому я буду радий, якщо колись зможу сказати, що доклав до цього свою руку: заробивши на підприємстві якомога більше коштів, які ми вкладемо в місто і воно змінюватиметься на краще”.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 257 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.