Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Наш губернатор – брехун?» – Вадим Заяць
Понеділок, 29 листопада 2021, 17:14


Очільник облдержадміністрації Сергій Осачук та його підлеглі вже 11 місяців не виконують свої обіцянки та жодним чином не допомагають футбольному клубу «Буковина».

Такою відвертою заявою напередодні вболівальників вразив президент чернівецького клубу Вадим Заяць. Він розповів про те, що вже майже рік намагається добитись допомоги для розвитку команди. 

Зокрема, у Чернівецький ОДА ще наприкінці минулого року пообіцяли підтримати клуб та виділити кошти, але справа й досі знаходиться на рівні підписання єдиного папірця.

Вадим Заяць заявив, що губернатор Сергій Осачук пройшов вже всі «червоні межі» своїх обіцянок тому президент ФК «Буковина» вирішив звернутися до голови ОДА та його замів публічно: 

«Я хочу донести до вболівальників, що у цих людей нема такого поняття, як дотримання слова. Якщо наприкінці минулого року, ми домовились з ОДА, що у нас є підтримка, якщо люди області вирішили, що футбольний клуб повинен існувати, то одна людина не може все перекреслити, тому що так хоче. Я не можу зрозуміти, наш губернатор царем став? От поясніть, що мені сказати у роздягальні гравцям? Що наш губернатор – брехун? Що ця людина не «мужик»?», заявив Вадим Заяць у своєму зверненні. 

За його словами, від загального бюджету на клуб виділяють лише 15% і ті треба постійно просити.

Вадим Заяць впевнений, у голови ОДА Сергія Осачука є безліч причин, аби не дати гроші клубу, головна з яких політична: «Для мене це людина, у якої нема слова. Я звертаюсь до нього і до тієї банди, яка переконує Осачука в тому, що якщо футбольний клуб «Буковина» припинить своє існування, то це буде козирна карта у боротьбі з нашим мером». 

Проте Вадим Заяць наголосив, що політика – це одне, а футбол – має йти окремо.

Між тим, президент ФК «Буковина» зауважує, якщо губернатор Сергій Осачук пообіцяв, то він має тримати своє слово: 

«Сергію Дмитровичу, спустіться на землю, подивіться на футбольний клуб «Буковина», це наші хлопці. Такого сильного і перспективного клубу, з такою кількістю місцевих вихованців ще ніколи не було. Сергію Дмитровичу, у вас залишилось кілька днів, щоб дотриматись свого слова», підсумував Вадим Заяць.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 298 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.