Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Кількість парковок на Калинці може збільшитись
Понеділок, 29 листопада 2021, 10:44

 

Про ситуацію з паркувальними майданчиками на Калинівському ринку та про те, що може найближчим часом змінитись,  розповів директор Олег Гульпак в інтерв’ю на телеканалі  "Чернівці".

За його словами, одна з найбільших проблем ринку – це розміщення авто, оскільки місць для паркувань не вистачає.

"У нас є сусідній ринок, якому ми програємо у кількості транспорту, який вони можуть одномоментно розмістити. Нам потрібно збільшити кількість паркомісць, щоби збільшити кількість відвідувачів. Для цього у планах звернути увагу на незайняті землі. З іншої сторони ринку є землі і можна говорити з містом, щоби виділили цю земельну ділянку. Вийдемо з проектно-кошторисною документацією і якщо вдасться отримати ці землі, то якась частина цієї проблеми буде знята. Буде ще розширена дорога за рахунок берегоукріплювальних робіт".

Олег Гульпак зазначає, що можуть змінитись деякі сектори ринку, оскільки перший та другий сектор мають проблеми з кількістю відвідувачів.

“У нас є ідея провести збори та порадитись з підприємцями першого сектору.Там є певна кількість торгових об’єктів, які належать Калинівському ринку. Їх можна змістити або перенести, щоби на їхньому місці розширити кількість паркомісць. Але тут будемо працювати разом з приватним підприємцями", - сказав Олег Гульпак.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 238 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.