Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Місяці очікувань і тиша у відповідь: як у Чернівецькій ОДА не сприяють розвитку ФК “Буковина”
Неділя, 28 листопада 2021, 12:00

Президент ФК “Буковина” після матчу з "Дніпром" звернувся до представників влади, зокрема, очільника облдержадміністрації та його підлеглих.

“Наші хлопці – герої. Ви самі бачили скільки було замін . Більше половини хворіли, тому їм було важко навіть рухатись. Не знаю як, але вони здійснили цей подвиг. Але прийшов я не через це. Всьому настає початок та кінець. Хочу подякувати у першу чергу сім’ї вболівальників, нашим хлопцям, команді, з якою я працював. Вони найкращі. Але упродовж трьох років, коли створювався імідж клубу, було багато негативної інформації, про те, що насправді відбувається, але у маси вона не потрапляла. Звертаюсь до Осачука, Ковалюка та Дякової про те, що хлопці здійснюють своєрідний подвиг, тому що прославляють наш край. Хочу донести до вболівальників, що у цих людей нема такого поняття як “дотримання слова”. Якщо наприкінці минулого року, ми домовились з ОДА, що у нас є підтримка, якщо люди області вирішили, що ФК повинен існувати, то одна людина не може все перекреслити, тому що так хоче. Я не можу зрозуміти, наш губернатор царем став?” – каже  Вадим Заяць.

За його словами, вже 11 місяців посадовці з облдержадміністрації вперто ігнорують президента та свої обіцянки, стосовно допомоги команді та клубу. Жодного сприяння і у відповідь – тиша.

“От вдумайтесь, є програма Велике будівництво, але вона ніяким чином не зачепила футбольний клуб. Такого сильного перспективного клубу, з таким сильними місцевими вихованцями ще ніколи не було”.

Натомість, влада міськради, зокрема мер, сприяє розвитку клубу та відгукується на всі прохання очільника команди.

“Наш мер це людина з великої букви. Це людина слова. Все що він обіцяв - він виконує. Це людина, завдяки якій, ми дограли цей сезон.”

Президент ФК “Буковина” розповів, що від загального бюджету на клуб виділяють якихось 15%. Була ситуація, коли з виділених коштів не додали 200 тис грн.

Також, він ділиться тим, що у облдержадміністрації є безліч причин, аби не дати гроші клубу, зокрема наклепи на самого президента ФК.

“Я ще раз звертаюсь до губернатора і до його банди: якщо ми беремо на себе якісь обов’язки – ми їх виконуємо. Але чому з боку губернатора таке ставлення до нас, до хлопців? Єдине прохання – це виконати своє слово. Також звертаюсь до нашого Президента: ви ж дали команду, чому її не виконують і не підтримують футбольний клуб?

Тим недброзичникам, які заважають хлопцям, хочу сказати: я вас не залишу у спокої і спати спокійно не дам, тому що хлопцям не те що повинні віддячити, вони заслуговують поваги.

Тому, Сергію Дмитровичу, у вас залишилось кілька днів, щоб дотриматись свого слова", - заявив президент клубу.

Конференцію можна переглянути за посиланням.


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 153 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.