Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Найменування Скверу Дня вишиванки у Чернівцях - лише перший крок. У планах - реконструкція та благоустрій” – Леся Воронюк
П'ятниця, 26 листопада 2021, 14:06Вчора,  25 листопада, на черговій сесії Чернівецької міської ради прийняли низку важливих рішень. Одним з таких є рішення про те, що сквер навпроти факультету історії, політології та міжнародних відносин, де й зародився День вишиванки, буде названий на честь цього свята. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Леся Воронюк, співзасновниця Дня вишиванки.

Висунула пропозицію Галина Абрам'юк, депутатка міськради від “Єдиної альтернативи”.   “За” проголосувала більшість, окрім цього, депутати самі висловились з приводу того, що сквер необхідно реконструювати, приводити до сучасного вигляду.

“Це справді важлива і не пересічна подія, адже йдеться про те, що ми в сучасному просторі, публічно фіксуємо нашу історію успіху. І як на мене, саме це є ключове”, - каже Леся Воронюк.

Сквер планують не лише перейменувати, а й у майбутньому він повинен стати новим туристичним магнітом.

“Сьогоднішній сесійний день не закінчиться тим, що ми проголосували і прийняли рішення. Він матиме своє логічне продовження у тому, що сквер, який отримав сьогодні нову назву, буде громадським простором, до якого хочеться йти, який буде своєрідною візитівкою міста Чернівці. По суті, це буде такий бренд Чернівців, як і власне, Червона рута”, - зазначила депутатка, Галина Абрам'юк.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 316 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.