Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях викрили посадовців, які заробляли на демонтажі кіосків
П'ятниця, 19 листопада 2021, 16:17

У Чернівцях чиновники розкрадали кошти громади, фальсифікуючи документи про демонтаж МАФів (кіосків і т.д.).  Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління порядку та контролю Чернівецької міськради.

Злочин виявили Управління порядку, Департамент урбаністики та архітектури, а також відділом контрольно-перевірочної роботи міської ради. З’ясувалось, що деякі МАФи, які в теперішній час існують на території міста, ніби-то були демоновані ще у 2020 році за кошти громади.

У дописі інформують про те, що колишній Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин «нашвидкоруч» уклав з одним із чернівецьких приватних підприємств угоди на демонтаж незаконно розміщених МАФів та будівельних конструкцій. Окрім цього були долучені документи про ніби-то виконання всіх робіт і передачу всього майна на збереження в КП «Чернівецьке тролейбусне управління». На підставі цих документів одразу були перераховані кошти на рахунок цієї приватної компанії.

У ЧТУ пояснили це так, ніби вони демонтованих конструкцій ніколи не бачили та на зберігання не приймали. А ті, що вже є на підприємстві – були доставленні кілька років тому.

Також з'ясували, що деякі МАФи власники демонтували самі та вивозили на власні території. Але по документах тепер значиться, що вони зберігаються на території ЧТУ і за це місто ще й заплатило кошти.

Наразі матеріали перевірки передали у поліцію. По даному факту зареєстрували кримінальне провадження та розпочали слідчі дії.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 96 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.