Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Зниклі документація та 3,5 млн грн: слідство щодо розкрадання коштів у чернівецькому аеропорті на завершальному етапі
Понеділок, 15 листопада 2021, 13:05

Про стан чернівецького аеропорту розповів його керівник Сергій Томнюк  у черговому випуску програми “Найважливіше сьогодні” на телеканалі «Чернівці».

Цікаво, яким був стан аеропорту до вашого приходу на посаду та який стан справ зараз?

“Сказати в двох словах буде дуже важко. Прийдеться перераховувати багато проблемних питань. За день до мого приходу лиш була подана заявка на продовження сертифікату аеродрому. Щоб якось пояснити вам важливість цього, якщо б цього не зробили – аеропорт би зупинився. Окрім цього, було багато проблемних питань пов’язаних з попереднім керівництвом, зокрема з попереднім бухгалтером. Було виявлено багато зловживань. Зараз ведеться досудове розслідування. Сподіваємось, що експертиза на завершальному етапі. Чекаємо поки слідчі пред’являть звинувачення посадовим особам”.

За словами Сергія Томнюка, попередня сума розкрадання вже доведена – це 3, 5 млн грн. Наразі слідство ведеться та розголошувати певні деталі не дозволяється. Також була вкрадена повністю документація за 2019-2020 роки та не було подано жодного звіту.

«Нам з командою довелося відновлювати всю первинну документацію бухобліку, контрагентні документи. Довелося починати все з початку. Та, незважаючи на це, робота аеропорту продовжується, поточні звіти є”, - додав керівник.

Чи вдалося якось компенсувати частину заборгованості по заробітніх платах перед працівниками аеропорту? Адже знаємо, що минулими роками часто з’являлась інформація в ЗМІ про те, що працівникам її не виплачують. Чи вдалося хоча б частково вирішити це питання?

“Не повністю, але вдалось. Скажу відверто, за один місяць є заборгованість, але наступтого тижня, сподіваюсь, ми її погасимо”, - відповів Томнюк.

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 124 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.