Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
ПОНАД 3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ НАДІЙШЛО ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ БУКОВИНИ З ПОЧАТКУ РОКУ, ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЮ В ЧЕРНІВЦЯХ – БУТИ!, ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: У ЧЕРНІВЦЯХ ПЕРЕВІРИЛИ СПЕЦТЕХНІКУ
Понеділок, 15 листопада 2021, 07:00

ПОНАД 3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ НАДІЙШЛО ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ БУКОВИНИ З ПОЧАТКУ РОКУ

Про позитивні темпи надходження до місцевих бюджетів Буковини з початку 2021 року повідомили в управлінні державної податкової служби області.

За словами головного податківця області Віталія Шпака, за 10 місяців цього року вдалося досягти вищих (за аналогічні минулорічні) показників на 571,4 млн грн – всього надійшло 3 млрд 252,5 млн грн.

Під час ділової зустрічі Віталій Шпак та голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко визначили ключові робочі орієнтири, зокрема: розширення бази оподаткування зі сплати місцевих податків, погашення податкових боргів та співпраця з територіальними громадами щодо адміністрування податку на землю та на нерухоме майно.

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЮ В ЧЕРНІВЦЯХ-БУТИ!

Про складну ситуацію в якій опинився навчальний заклад та плани щодо розвитку ліцею, розповів заступник міського голови -Юрій Лесюк в етері програми «Найважливіше сьогодні.

За словами  заступника, там дійсно є  проблема «Кількість учнів за останніх 5-6 років  постійно зменшується, ліцей опинився на межі виживання. Якщо в закладі який підпорядковується міській владі, навчається менше 30% дітей саме з Чернівців, то такий заклад має закритись. Така ситуація склалась при тому, що в міському бюджеті, є кошти на його утримання», зазначив Юрій Лесюк.

Наразі створена комісія яка працює і з’ясовує причини такої ситуації з ліцеєм, багато зауважень саме до керівництва. В першу чергу саме їхнє завдання заохочувати, до вступу нових учнів і зробити так, щоб знали, що такий ліцей,є в Чернівцях.


ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ: У ЧЕРНІВЦЯХ ПЕРЕВІРИЛИ СПЕЦТЕХНІКУ

Рятувальники провели перевірку готовності техніки Чернівецького КП «МіськШЕП», щоб пересвідчитись, чи готове підприємство до  осінньо-зимового періоду. Про це розповіли на офіційній сторінці ДСНС у Чернівецькій обл.

Оглянувши спецтехніку, запаси сипучих та паливо-мастильних матеріалів, які забезпечують належний стан автошляхів у період снігопадів чи складних погодних умов, рятувальники обговорили з керівництвом підприємства проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення для покращення співпраці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 175 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.