Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Нещодавній скандал навколо дитячої лікарні є фейковим –Наталя Калмикова
Субота, 13 листопада 2021, 11:39

Минулого тижня у соцмережах виникло непорозуміння, пов'язане з дитячою лікарнею. Йшлося про відсутність фінансування та можливості розкласти ліжка, створити належні умови. Натомість з’явилась інформація, що, навпаки, є 3 млн грн, які треба використати, щоб усі ці потреби задовольнити. Наталя Калмикова, керівниця управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради прояснила цю ситуацію у програмі “Власною персоною” на радіо БЛИСК.FM.

“З’явилась така ситуація, тому що гроші залишилися з минулої хвилі. Заклад був законтрактований на лікування ковід-хворих. Але ми розуміємо, що дітки хворіють менше. На той час було достатньо обласної дитячої лікарні, вони тоді приймали і зараз приймають. Але ми розуміємо, що нам потрібно мати ліжка в резерві. Крім ліжок, нам потрібно мати й спеціалістів у резерві. Тому, ідучи на випередження, ми законтрактували і дитячу міську лікарню. Але кошти були виділені ще у березні, якщо я не помиляюсь, і призначені на “забезпечення підготовки до можливого прийому пацієнтів”.

За словами пані Наталі, виникали непорозуміння упродовж року, оскільки в лікарні не знали, чи можна ці кошти використовувати на щось інше. Але й цю ситуацію вдалось вирішити.

“Була переписка з Національною службою здоров’я і лікарня отримала роз’яснення про те, що кошти, виділені на цю послугу, використовувати в межах фінансового плану”, - додала Наталя Калмикова.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 275 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.