Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Чернівцях контрольована – Калмикова
П'ятниця, 12 листопада 2021, 19:37

Про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у місті Чернівці розповіла Наталя Калмикова, керівниця управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради у програмі “Власною персоною” на радіо БЛИСК.FM.

“Всі знають про епідемію коронавірусу. І зараз це одна з хвиль і вона непроста. Але разом з цим, ми вже маємо деякий досвід у порівнянні з іншими хвилями. І хочу сказати, так, ситуація контрольована. Наші міські лікарні працюють. Завантаженість ліжок на цьому тижні була десь 75-78%, тому місця є. Наші медики працюють. Я вважаю, ми справляємось”.

Але чи вистачає фінансування лікарням, чи забезпечені лікарі усім, чи буває таке, що не вистачає якихось препаратів? Пані Наталя це коментує так:

“Лікарні мають договір з Національною службою здоров’я за пакетом “Лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою”. Це означає, що держава разом зі Службою здоров’я фінансує усі послуги, які надаються по цьому напрямку, відповідно оплачує лікування пацієнтів, заробітні плати лікарів, включаючи відсотки преміювання. Це зобов’язання є перед пацієнтами та перед державою в договірних умовах. Закупки відбулися і в лікарнях є все необхідне”.

Знаємо, що лікарня №4 взяла у лікарні №1 кисневий концентратор тиску.

“У минулому році ми розуміли, що у четвертій лікарні немає відділення інтенсивної терапії. І це було не дуже добре для наших мешканців. Якщо людині ставало гірше – її транспортували у реанімаційне відділення однієї з наших лікарень. Було прийняте рішення про те, що лікарня повинна мати реанімаційне відділення. Тим паче вони отримали гарну можливість: громадська організація “100% життя” мала змогу поставити їм кисневу станцію. Але поки  вирішуються документаційні питання, ми передали у тимчасове користування кисневий концентратор тиску з першої міської лікарні”, - зазначає пані Наталя.

У місті кілька лікарень почали приймати хворих на COVID-19. На питання ведучої про те, на яку ж лікарню іде найбільше навантаження, Калмикова відповіла:

“Звісно, найбільш завантаженою є міська лікарня №1. Там 140 ліжок, велике відділення інтенсивної терапії” і додала, що і четверта лікарня, і центральна міська лікарня працюють в таких же умовах”.

Партнер проєкту інформаційний портал «БукІнфо».


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 117 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.