Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Марина Кирилюк заявила про політичні маніпуляції зі сторони депутатів опозиційних фракцій міської ради
Понеділок, 08 листопада 2021, 21:14

Сьогодні відбулася спроба представників опозиційних фракцій міської ради скликати позачергову сесію.

Секретарка Чернівецької міської ради Марина Кирилюк заявила про політичні маніпуляції на зарплатах лікарів зі сторони депутатів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Марини Кирилюк, в бюджеті територіальної громади на 2021 рік закладено 15 млн грн на грошову винагороду медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров‘я за роботу з хворими на COVID-19.

Вона зазначила, що ці витрати закріплені за статтею бюджету згідно бюджетного кодексу 0718110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха»
Саме по цій статті проходили виплати лікарям міських лікарень як доплата до їх основної заробітної плати під час загострення ситуації по COVID-19 в місті навесні.

Проте, деякі депутати показали свою надмірну гіпертрофовану турботу за чернівчан і лікарів, забуваючи, який бюджет було прийнято на 2021 рік.

Секретарка звернулася із проханням не влаштовувати бенефіс своїх виступів в сесійній залі перед камерами.

"Шановна третина депутатів, моя вам порада: краще б ви з таким запалом закликали чернівчан вакцинуватись. Повірте, це допомогло б набагато краще знизити темпи захворюваності, смертності і навантаження на лікарів та працівників закладів охорони здоров‘я", - підкреслила пані Марина.

Також вона нагадала, що пандемія, на жаль, вирує уже другий рік. За цей час лікарі, медичні заклади, управління охорони здоров‘я, профільні керівники міської ради, фінансисти здобули чималий досвід роботи при такій надзвичайній ситуації і працюють на даний момент чітко і злагоджено, без паніки і з розумінням очікуваних результатів щодо зниження темпів захворюваності на коронавірус.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 96 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.