Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«На період карантину виковнавчим комітетом прийнята ціна 7 гривень за проїзд» - заступник міського голови Ігор Крохмаль
Субота, 06 листопада 2021, 10:10

Троє приватних перевізників подали пропозиції, щодо підвищення тарифу за проїзд до виконавчого комітету міської ради. Двом з них відмовили, третій отримав позитивну відповідь.

«До міської ради і до департаменту транспорту Чернівецької міської ради звернулися  перевізники з обґрунтованими матеріалами, з приводу того, щоб переглянути діючий тариф у зв'язку з подорожчанням складових тарифу. Матеріали були вивчені, як нами так і  фінансовим управлінням  «Департаменту розвитку» і на сьогоднішній день, вони знаходяться на регуляторному акті опубліковані на сайті.

Також наразі, ми ще не знаємо, чи буде прийнятий виконкомом тариф. За наслідками  розгляду регуляторної процедури буде складений протокол де будуть вказані всі зауваження.» - зазначив Петро Лисак: директор департаменту транспорту Чернівецької міської ради.

Самі перевізники зазначають, що  ціна економічно обгрунтована, також її попередньо обговорювали з асоціацією перевізників.

Натомість заступник міського голови Ігор Крохмаль повідомив, що перед затвердженням даного рішення має відбутись обговорення тарифу за участю всіх перевізників.

«На період карантину виконавчим комітетом прийнята ціна 7 гривень і лише він в праві її змінювати. Відповідно, щодо ціни в 9 гривень, якщо вона буде прийнята, в такому випадку вона буде діяти в режимі загальних перевезень».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 170 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.