Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Голокост на Буковині: нова книга-комікс для дітей
Вівторок, 02 листопада 2021, 18:45
Днями у київському видавництві «Дух і Літера» побачила світ книга для дітей «Піжмурки зі смертю. Дитячі розповіді про недитячу історію», присвячена темі Голокосту на Буковині.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини.

Концепція книги була підготовлена і презентована музеєм ще восени 2018 року, в рамках українсько-німецького проєкту «Вчимося пам’ятати». Проте робота над нею тривала набагато довше, ніж усі сподівалися. Однак вже зовсім скоро її можна буде прочитати.

"Це видання є до певної міри унікальним. В основу сюжету книги покладено справжні життєві історії чотирьох свідків Голокосту, які пережили його у дитячому віці. Для відображення драматургії подій у книзі використано елементи графічного роману. Краще зрозуміти усі нюанси цієї непростої теми юним читачам допоможуть спеціальні провідники (сторінками книги), у ролі яких виступили так само реально існуючі люди –  Еріка Григорчук та Олексій Фисюк – представники молодого покоління сучасних чернівчан", - йдеться в дописі.

Книга містить чималий дидактичний апарат, а це робить її особливою, адже друковану працю можна буде використовувати і як «підручник» на відповідних заняттях у школах.

До того ж, невдовзі музей планує провести публічну презентацію видання, формат якої (онлайн чи офлайн) залежатиме від ситуації із пандемією.

Зазначається, що шкільні бібліотеки та інші публічні книгозбірні міста й області отримають безкоштовні екземпляри. А також уже незабаром книгу зможуть придбати всі бажаючі безпосередньо у музеї або у книгарнях міста.


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 108 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.