Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Оновлення у додатку «Дія»
Вівторок, 02 листопада 2021, 14:30


У додатку « Дія» запустили бета-тестування COVID-сертифікатів на основі ПЛР-тестів. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.
Тест дійсний протягом 72 годин після забору біоматеріалу.

Зараз тест можна пройти  в лабораторіях: ДІЛА, Ескулаб, Смартлаб та Дніпролаб. Наразі лише ці чотири лабораторії  під‘єднані до електронної системи охорони здоров‘я. Згенерувати сертифікат про проходження ПЛР-тестування можна так само, як і сертифікат про вакцинацію. Необхідно оновити Дію, зайти до розділу "Послуги", вибрати "COVID-сертифікати" та натиснути "Сгенерувати сертифікат".

Далі слід дати згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров'я — і всі дані автоматично підтягнуться. Сертифікат з'явиться поряд із іншими цифровими документами у програмі.

Також в «Дії» стали доступні СOVID-сертифікати для дітей 12+ років.

Такий сертифікат може згенерувати батько або матір дитини. За умови, що дитина пройшла повний курс вакцинації. Повідомляють у міністерстві.

Отримати дитячий СOVID-сертифікат можна додавши свідоцтво про народження дитини, знадобиться серія та номер документа. Натисніть “Послуги” “СOVID-сертифікати” “Отримати сертифікат”. Ознайомтеся зі згодою на передачу даних та поставте галочку.

Діти, які досягли 14 років і мають ID-картку в Дії, можуть згенерувати СOVID-сертифікат самостійно. Сертифікати дитини з‘являться в застосунку поряд із вашими.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 92 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.