Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Флагшток з національним прапором до 30-річчя Незалежності: як ОДА забула за обіцянки
Вівторок, 02 листопада 2021, 13:14

Для інформаційного порталу BukInfo, Влад Скипальський вирішив розібратись із ситуацією, що стосується державного символу - національного прапора України.

“Строки підтискали, буковинці вже прасували вишиванки до ювілею Незалежності, і діватися не було куди. Тим більше, що на встановлення 50-метрового шпилю 4,5 мільйони гривень виділив уряд, а ще 8,5 мільйони виділила обласна рада”, - написав журналіст.
Відомо, що напередодні Дня Незалежності замайорів прапор України у парку та багатьох інших областях.

За словами журналіста, до свята не встигли впорядкувати прилеглу територію біля флагштока, хоча обіцяли людям, які прийшли на відкриття, що невдовзі все облаштують згідно з проєктом.2 листопада на календарі, втім жодних робіт на ділянці не проводиться.

Як зазначається на BukInfo: “На сесії обласної ради губернатор запевняв, що все буде завершене відповідно до візуалізації за проєктом. І нинішні доріжки є тимчасовими, їх переобладнають. Тобто, спишуть, або викинуть на вітер ще частину коштів? Так що це за безгосподарність плюс до безпорадності?”Журналіст пише, що прапор на високій 50-метровій щоглі видно мало не з Румунії. Але ближче краще не підходити, невпорядкована територія довкола державного символу дискредитує не лише губернатора діяльність, а й всі Чернівці та Буковину.

“Про це неодноразово писали на Фейсбук громадяни, які у вихідний хотіли привести дітей до прапора, а потрапляли на місячний ландшафт. Люди питали, а де обіцяні доріжки, естакада, скляна огорожа, ліхтарі і лавиці та інше передбачене проєктом? Де оглядовий майданчик та стоянка для автомобілів?”, - йдеться на інформаційному порталі.

“Але ж люди добрі, мова йде про державний прапор, за який українці багатьох поколінь складали голови, а наші солдати на передовій проливають кров сьогодні. Про символ держави, при піднятті якого на кожних змаганнях наші мужні спортсмени витирають сльози з очей”, - додає Влад Скипальський.

Зазначається, що флагшток з прапором у Чернівцях включений у програму "Великого будівництва».

Також, журналіст зауважує: “Що дехто у Чернівцях вже каже, пригадуючи, як до губернаторства Сергій Осачук був Почесним австрійським консулом, що якби він вивішував австрійський прапор, то давно був би і майданчик, і скляна загорожа, і квіткові клумби, і лавочки. Але вже з румунським прапором, курував його заступник Артур Мунтян, який досі перебуває на посаді напівзаконно. Подейкують, нібито через наявність у нього паспорта сусідньої країни. А так маємо те, що маємо”.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2021 >
П В С Ч П С Н
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 357 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.