Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецькі каратисти здобули 22 нагороди на чемпіонаті України
Субота, 30 жовтня 2021, 10:38
Пройшов чемпіонат України серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих у Полтаві.
Участь в змаганнях взяло понад 650 спортсменів з 76 клубів (16 регіонів) з усієї України. Чернівецькі спортсмени привезли зі змагань 5 золотих, 9 срібних та 8 бронзових медалей. Про це йдеться на сторінці Буковинського спортивного порталу у Facebook.

Зазначається, що каратисти Чернівецької області здобули 22 нагород і посіли третє загальнокомандне місце. Найбільше нагород у скарбничку Чернівецької області принесли спортсмени СК «Лідер» – 10 медалей, «Тай-сен» виборов 4 нагороди, «Альфа» та «Максимум» здобули по 3 нагороди, а спортсмени клубу «Альянс» вибороли 2 медалі.

Також каратистів привітали у міській раді.
“Пишаємося вами та тим,що ви робите”, - зазначив міський голова.

Важливість чемпіонату полягала в тому, що для кадетів, юніорів та молоді це був відбірковий турнір, аби потрапити до національної молодіжної збірної на чемпіонат Європи 2022 року, який пройде у Празі в лютому наступного року.
А для членів дорослої національної збірної це був головний змагальний старт напередодні чемпіонату світу 2021, який пройде 16-21 листопада в Дубаї.