Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Скандальне Хотинське кільце: чому так довго тягнуться роботи і кому це вигідно
П'ятниця, 29 жовтня 2021, 15:07

В етері проєкту “Власною персоною” народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики Валерій Божик розповів про ситуацію на Хотинському кільці.

За його словами, ідуть роботи, працює техніка та люди. Вже покладений перший шар асвальту.

Як відомо, до 400-річчя Хотинської битви, кільце вже мало бути готовим. Але склалось все по-іншому.

“На жаль. Але я і так доклав максимум зусиль для того, щоб хоча б до 400-річчя були поремонтовані ті жахливі ями і щоб дорога була проїзною. На момент святкування  вже був покладений початок робіт, облаштовано проїзну частину. Тут уже м’яч на половині поля замовника і підрядника. Тобто усі організаційні, документальні моменти були зроблені. Все залежить від того чи їх профінансують і у які терміни”, зазначив Валерій Божик.

Ситуація тягнеться дуже довго. Кільце вже встигло стати скандальним. Акції протесту, шини, чого там тільки не було.

Пан Валерій вважає, що коли питання не вирішується на місцевому рівні, треба підключати можливості народного депутата. Йому довелося зустрічатися і з антимонопольним комітетом, зв’язуватись з міністерством інфраструктури, і з державним підприємством фінансування інфраструктури проєктів. “Всі суб’єкти, від яких це залежало, мною особисто були пропрацьовані”, – зазначив депутат.

На питання ведучої чи комусь вигідно затягувати роботи Валерій Божик відповів: “Я думаю, що тут говорити про якийсь злий задум чи про те, що вигідно комусь, навряд чи доцільно. Це швидше питання недбалості. Тому що я знаю як це відбувалося, як заключались контракти, як вибирався підрядник, який сам же почав "ставити палки в колеса".

Чому склалася така ситуація, нардеп відповіді не має.

Коли відремонтують Хотинське кільце – наразі не відомо. Валерій Божик не бере на себе відповідальності про це заявляти, оскільки це не в його компетенції. “Є замовник та підрядник – вони заключають між собою договір, і тут у них виникає взаємна відповідальність щодо термінів. Зараз уже нічого не стримує роботи. Тому будемо сподіватись, що роботи завершать вчасно. Я б чітко термін не зазначав. Але роботи тривають, дороги роблять” – пояснює він.

Інформаційний партнер проєкту портал "БукІнфо".

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 71 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.