Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
“Щоб грати у Першій лізі футбольному клубу “Буковина” потрібна фінансова підтримка влади” – Вадим Заяць
Четвер, 28 жовтня 2021, 21:04

У черговому випуску програми «Найважливіше сьогодні» президент футбольного клубу  “Буковина” Вадим Заяць розповів про поточний сезон та фінансовий стан клубу.

Зазначимо, на цю посаду його призначили у 2019 році. У етері програми Вадим Заяць розповів, яким був клуб до його приходу та який він зараз.

“Важко відповісти на це питання. Зрозуміло, що якщо ми говоримо про спорт, то перш за все ми оцінюємо результати. Якщо на той момент команда займала останнє місце -  відповідно, справи та організація роботи бажали кращого. Тому результати, які ми стабільно показуємо вже два роки кажуть про те, що відбулися зміни у кращий бік. Я хотів би подякувати хлопцям, які працюють зі мною кожного дня. Сьогодні я з гордістю можу сказати про те, що по організації ми точно не найгірша команда другої ліги”.

Звісно, цікаве фінансове становище клубу. Адже відомо, що у інших містах влада допомагає. Ось що з цього приводу каже Вадим Заяць: “Ми змушені визнати, що у першій лізі без підтримки влади ніяк. Футбольний клуб - це обличчя краю, обличчя міста. У нас є певне взаєморозуміння з теперішнім мером міста. Я йому вдячний за те, що це перший мер, з яким я спілкуюсь, як керівник футбольного клубу. Це перший мер, який не соромлячись, розповідає, що він бере участь у цьому проєкті, допомагає та просить бізнес відгукнутись та стати партнерами для футбольного клубу.”

Підтримка бізнесу та місцевої ради зрозуміла. Щодо  ситуації про підтримку обласної влади, президент клубу зазначає: “ Я закликаю тих людей, які давали слово від обласної адміністрації. У нас була така домовленість: коли ми на кінець року формуємо і кожна сторона бере на себе обов’язки. І я сподіваюсь, ОДА дотримаються слова. Вони зазначили, що їм було б комфортно, якби ті кошти, які вони взяли на себе, були виділенні в кінці року. Виходить так, що нам обіцяли і в вересні. Потім у жовтні. Тепер уже перенесли на листопад. Але це некрасиво по відношенню до спорту, до хлопців, які займаються улюбленою справою і прославляють наш край. Але, знову ж таки, побачимо. Кожен день для нас – на вагу золота. Я сподіваюсь, це не саботаж з боку представників ОДА”.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 129 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.