Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Представники туристичної галузі з різних міст України відвідали Чернівці
Вівторок, 05 жовтня 2021, 21:09

19 туроператорів з Асоціації в'їзних туроператорів України упродовж 2-4 жовтня ознайомились з туристичними магнітами, найцікавішими локаціями та атракціями Буковини.

Також, в травні цього року Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування підписав Меморандум у рамках спільної програми з Національною туристичною організацією України.

Про це повідомив директор департаменту Сергій Бостан у фейсбуці.

За словами президента НТОУ Ivan Liptuga: «Асоціація в’їзного туризму України об’єднує туроператорів, які займають близько 85% потоку в’їзного туризму в нашій країні.

Сергій Бостан наголосив, що така кількість охочих туроператорів приїхати до Чернівців у промотур, свідчить про великий потенціал, зацікавленість і перспективу в’їзного туризму для міста.

"Такі тури вже відбулись в Одеському регіоні, Кривому Розі, Вінничині, Закарпатті. І ми бачимо, що після кожного такого туру туроператори розробляють нові продукти, які пропонують своїм групам з Китаю, Саудівської Аравії, Індії, Америки, Європи. І я переконаний, що системна робота з туроператорами дасть Чернівцям поштовх для розвитку міжнародного туризму" - додав він.

У Чернівцях учасники промотуру побували у Митрополичій Резиденції, на церемоніалі приготування чернівецької кави, прогулялись вулицею Панською та Ратушею, познайомились з міським сурмачем, відвідали ексклюзивну екскурсію «Підземні Чернівці», також відсвяткували з чернівчанами День міста. Окрім того, учасники туру взяли участь у роботі круглого столу «Інновації в туризмі", який проходив у рамках Invest Forum Chernivtsi 2021 .

Промоційний тур був організований Департаментом соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради та департаментом регіонального розвитку Чернівецької облдержадміністрації за підтримки Асоціації "Національна Туристична Організація України" та Асоціації в’їзних туроператорів України. 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 90 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.