Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Які дороги найближчим часом відремонтують, як будуть проходити сесії міської ради та які проєкти чекають Чернівці, - розповів чернівецький міський голова
Понеділок, 04 жовтня 2021, 20:46

- Цими вихідними чернівчани відсвяткували  «День міста» і з понеділка всі активно приступили до виконання своїх обов‘язків, а саме ведуться ремонті роботи доріг, зокрема капітальний ремонт на вулиці Рівненській і навіть, вдається випереджати терміни. Отже, Романе Васильовичу, які дороги найближчим часом ремонтуватимуть у Чернівцях?

- Дякую за запитання. Відповім відверто: це першочергове питання над яким активно працюємо. Розумію бажання чернівчан і воно збігається з моїм на всі 100%, аби дороги в місті були відремонтовані. Це справді питання часу.

Поясню основний момент: попередня влада робила деякі роботи, але неякісно, оскільки не працювали на довгострокову перспективу. У нас інша стратегія: якісне виконання робіт. Що я маю на увазі: ми змінюємо комунікації, тобто підходимо до питання комплексно, відповідно тому терміни виконання можуть затягуватись. Разом з цим є і приклади, коли команда випереджає терміни виконання. До прикладу, як ситуація з вулицею Рівненською.

На даний час, триває робота на  вулицях: Хотинська, Кармелюка, Толстого, у планах - Небесної Сотні та Садова.


- Не можу не запитати щодо проведення сесій міської ради. Адже крайні три сесійні засідання були наповнені бурею емоцій та сутичок. Дана ситуація чернівчанам, вкрай, не подобається, вони це пишуть у коментарях, приходять під раду і висловлюють своє незадоволення. Яке рішення прийнято, аби подальші сесії проходили без суперечок?


- Щоб вони проходили без суперечок, мені потрібно разом з командою закрити очі на всі ті схеми, які були у колишньої влади. Ми розуміємо, чим більше нервуються опозиційні фракції, значить, ми робимо все правильно, наступаємо їм на п’яти, перекриваємо всі їхні схеми, тому все відбувається у тому руслі, у якому заплановано.
Вони до цього часу не можуть звикнути, що все йде не за їхнім сценарієм.
Ми маємо чіткі наміри, цілі та задачі до яких впевнено рухаємось!

- Наступне питання не менш актуальне за попереднє: Безумовно, чистота також важлива для нашого міста. Якого висновку дійшли з управлінською компанією  «Порядок в домі 11». І чи буде наше місто чистим?


- Звичайно, місто буде чистим. Ми обов’язково це зробимо! Я скажу коротко: я за результативність у роботі. Компанія, яка не дотримується умов договору буде оштрафована. Ми чітко показали, що ми просто спостерігати за таким явищем не будемо, будемо діяти жорстко.

- Протягом вересня ви зустрічались з іноземними гостями. Зокрема, з поважним послом Швеції в Україні, з дипломатами, з президентом  торговельної палати США в Україні. Які міжнародні контакти та співпраця очікують Чернівці?

- Ми очікуємо на грандіозні проєкти. Я зробив перший візит у сусідню країну для зустрічі з мером Сучави. Плануємо поїхати до мерів міст Яси та Тімішоара - до міст-побратимів. Зокрема, я сподіваюсь, що ми відновимо співпрацю у Польщі та Австрії, яка була раніше. Ми очікуємо від кожного посла зворотнього зв’язку. Гарантуємо однакові правила для всього бізнесу, комфортні умови в Чернівцях. Тому я сподіваюсь це з часом принесе плоди.

Тож підсумуємо, міський голова переконаний, що на чернівчан очікують стратегічні перспективи розвитку міста.

Людмила Саргош, ексклюзивно для ТРК "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 133 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.