Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На вулиці Рівненській триває капітальний ремонт дороги
Середа, 29 вересня 2021, 14:13Сьогодні, 29 вересня відбулася робоча нарада по капітальному ремонту вулиці Рівненської.

Директор департаменту інфраструктури і благоустрою Григорій Прохоренко представив підрядника - компанію “Євродор”, який детально розповів про етапи та терміни роботи.

Також директор компанії прокоментував стан дороги на даний момент: “На сьогоднішній день, ми вкладаємо нижній шар асфальту, також паралельно проводиться робота облаштування бордюрів. Влаштовуємо, так само, бігові доріжки. Вони ідуть червоного кольору.  З іншої сторони асфальто-бетонні, це допоможе облаштувати вело і пішо доріжок з обох боків”.
“Крім цього, проводяться роботи влаштування основи, укладається нижній шар від Пологового будинку до вул. Науки та працюють ескватори, які прокладають каналізацію до вул. Сторожинецької”, - розповідає підрядник.

За словами директора компанії “Євродор”, вони випереджають графік. Основні роботи постараються виконати до кінця року, якщо погода сприятиме цьому.

“Проїзд буде забезпечений для громадян і затрудненість тимчасова. Все виконується згідно чинного законодавства. Основне, аби була погода”, - підсумував підрядник.


Як відомо, підрядна організація, яка проводить ремонтні роботи по вул. Рівненській від пологового будинку до вул.Сторожинецької — це  компанії “Євродор”.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 239 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.