Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Підписана угода про співпрацю між округом Яси (Румунія) та Чернівецьким районом, що засвідчує обмін інформацією і досвідом у медичній сфері
Вівторок, 28 вересня 2021, 16:12


Як зазначає Людмила Кушнір - заступниця голови Чернівецької районної ради, окрім підписання угоди, буковинська делегація відвідала лікарню неврології та нейрохірургії в м.Яси.

«Рівень медицини і нових технологій вражає. Тут проводяться операції на мозку без розрізів, завдяки потужному обладнанню і медикам, які постійно навчаються і обмінюються досвідом з провідними фахівцями Німеччини та Франції.» - розповідає чернівчанка.

Фахівці лікарні використовують нові та сучасні технології для лікування людей, які потребують цього. Незабаром буде введений в експлуатацію єдиний в Північно-Східній Європі апарат, за допомогою якого пацієнти зможуть скористатися однією з кращих медичних процедур в галузі нейрохірургії - лікування без скальпеля.
Gamma Knife - один з найбільш передових видів радіотерапії, який пропонує альтернативу неінвазивного, безболісного лікування, не вимагає анестезії і дозволяє виписувати пацієнтів того ж дня, після втручання.

Мета зустрічі та майбутньої співпраці полягає в тому, аби розробляти й реалізовувати спільні проєкти в галузі охорони здоров'я, щоб новітні технології в медицині були доступні в Чернівцях. 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.