Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Хто такі "двірники", які блокували роботу міської ради: журналіст BukInfo провів розслідування
Неділя, 26 вересня 2021, 22:02


Вже кілька днів поспіль не втихають емоції та обговорення подій біля ратуші та зриви сесій міської ради.

Для бук інфо, Влад Скипальський вирішив розібратись, хто стоїть за цим безладом, та хто, насправді, двірники, які прийшли з мітлами до сесійної зали.

Попередньо відомо, що причиною зриву сесії стало, начебто, розірвання договору з компанією  ПП «Порядок в домі», яка не виконувала своїх зобов’язань з прибирання вулиць на закріплених ними територіях.

"За управлінською компанією стоїть «Народний контроль». Розірвання договору з ПП «Порядок вдомі» означає для деяких депутатів перекриття корупційних схем, і залишає ввесь опозиційний блок без додаткових надходжень", - як йдеться на BukInfo.

"Саме тому впродовж двох днів минулого тижня "Народний контроль", "Рідне місто" і "Команда Михайлішина", які перебувають в орбіті екс-очільника міської ради Василя Продана, використовуючи декоративну масовку з двірників, зухвало зривали сесію міської ради", - зазначає журналіст.

Як вже відомо, офіційною причиною появи у сесійній залі людей в помаранчевих жилетах - стала відмова чернівчан, а з ними і міської влади, від їхніх неякісних послуг. Це з легкістю підтверджують і жителі районів, які закріплені за ПП «Порядок в домі».

Зазвичай, це є абсолютно робочим питанням міського голови та міської ради для всіх міст.

"Але в історії з чернівецьким "Порядком в домі" влада зачепила конкретних депутатів міської ради, а ті належать до проданової опозиції. Тож, як не використати двірників у ролі революційного пролетаріату, тим більше, що така стаття доходів для соратника Василя Сафроновича, Михайла Яринича, лідера "Народного контролю", згортається", - додає Скипальський.

Також журналіст зазначає, що бенефіціаром ПП "Порядок в домі" є такий собі Ілля Іванович Липка, який теж балотувався від "Народного контролю", а лідер партії Михайло Яринич, який є лікарем-урологом, ще й вінчальний батько пана Липки.

Скипальський стверджує, що саме так у Чернівцях досі напрацьовувалися кумівські схеми. Тому організувати бунт двірників з проривом у приміщення міської ради для цих депутатів не було проблемою.
"Для цього ж проданові і ламали турникет на вході у Ратушу, саме для години Х, яку вони планували затіяти заздалегідь. Свою роботу зробили і покладені у камізельки асигнації. Депутати "Рідного міста" у цей час поводили себе то як вандали, ламаючи обладнання для голосування придбане за кошти чернівчан, то чинили як шулери та гопники", - пише журналіст.

Влад Скипальський вважає це театром, який влаштували напередодні підготовки до дня міста, ось тому чернівчани повинні знати своїх героїв і розуміти, що увесь цирк, що відбувається,  їхнім коштом.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 120 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.