Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Наслідки зриву сесії міської ради: неприйняття низки важливих проєктів рішень для тисячі чернівчан
Неділя, 26 вересня 2021, 11:58

Директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин ЧМР Андрій Тимофійчук на своїй сторінці у Facebook написав, що виконавчі органи міської ради працювали над низкою проєкт рішень, які планували прийняти на сесії Чернівецької міськради 23-24 вересня, оскільки вони є важливими для чернівчан.

“Після того, як вляглись емоції після вчорашніх подій в стінах та поза межами міської ради, викладу дані щодо проєктів рішень, над якими працювали виконавчі органи міської ради, починаючи від фахівців департаменту урбаністики та архітектури, завершуючи міським головою і які міська рада нажаль не прийняла через…. зрив сесії міської ради”, -  написав директор департаменту Андрій Тимофійчук на своїй сторінці у Facebook.

За словами Андрія Тимофійчука, підготовлені проєкти рішень планували розглянути під час сесії і вони стосувалися інтересів звичайних громадян.Також директор департаменту оприлюднив список проєкт рішень, які стосуються   чернівчан і не були прийняти через  черговий зрив сесії:

- родина загиблого Героя України очікувала виділення ділянки для будівництва житлового будинку, також 4-и земельні ділянки повинні були виділити для родин загиблих воїнів (разом передбачалось надання ділянок 37 сім‘ям пільгової категорії, серед яких учасники бойових дій на сході України).

- більше 400 людей очікували позитивного прийняття рішень про надання їм у власність або оренду земельних ділянок (починаючи з ділянок під садівництво, завершуючи ділянками для підприємствами з кількістю працюючих в декілька сотень).

- виділення земельної ділянки багатодітній матері земельної ділянки для будівництва житлового будинку, щоб забезпечити належні умови проживання сім‘ї з 8-ма!!! дітками.

- виділення земельної ділянки для реконструкції школи #13 на Гравітоні з розширенням та створенням комфортних умов для дітей. Проект реально реалізувати в найближчі строки виключно за наявності земельної ділянки.

- Чернівецьке підприємство Українського товариства глухих очікувало отримання 22-х земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків та однієї ділянки з метою будівництва багатоквартирного житлового будинку для забезпечення житлових умов людей з вадами слуху.

- формування земельної ділянки для створення нового парку площею 3,8 га в районі аеропорту поряд із житловим масивом в районі вул.У.Кармелюка-Будівельників-Миру-Чкалова

- виділення додатково земельної ділянки площею 2,4 га для Центрального міського кладовища для зняття напруги із відсутністю місць під захоронення.

- надання трьом створеним ОСББ земельних ділянок для обслуговування існуючих багатоквартирних житлових будинків, що дало б змогу людям самоорганізуватись і благоустроїти прибудинкові території.

- резервування 33-х земельних ділянок для продажу на конкурентних торгах (аукціоні).

Тимофійчук вважає, що аналіз вищенаведених даних мешканцями міста розставить акценти на тому, хто саме переймається за звичайних громадян, а хто просто маніпулює, використовуючи працівників приватних підприємств.

“Саме зрив сесії, на якій планувалось розглянути питання, що без перебільшення стосуються не менше тисячі мешканців, стане усвідомленням для цих же мешканців, що такі маніпулятивні зриви депутатських засідань шкодять розвитку громаді та інтересам мешканців”, - переконаний директор.


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 127 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.