Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині поліцейські проходять перевірку рівня службової підготовленості
Четвер, 23 вересня 2021, 16:32
На Буковині поліцейські проходять перевірку рівня службової підготовленості.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Чернівецької області.

У перевірці рівня службової підготовленості взяли участь заступники та помічники начальника ГУНП, керівники управлінь і територіальних підрозділів поліції Чернівецької області.
Щоб підтвердити свою придатність до виконання службових обов’язків, начальники структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області повинні продемонструвати знання законодавства, вміння користуватися зброєю та належну фізичну підготовку.

Вчора, 22 вересня, в обласному управлінні Нацполіції керівний склад ГУНП складав підсумковий залік за 2021 навчальний рік. У перевірці рівня службової підготовленості взяли участь заступники та помічники начальника ГУНП, керівники управлінь і територіальних підрозділів поліції Чернівецької області.
Під час підсумкового заліку правоохоронці проходять тестування на знання функціональної, загальнопрофільної, тактичної, вогневої та фізичної підготовок.

Окрім теоретичної частини, підсумкова перевірка включає і практичну. Офіцери поліції повинні виконати нормативи із вогнепальної зброї, навчально-тренувальної стрільби, тактики самозахисту й фізичної підготовки.
За результатами продемонстрованих знань і вмінь правоохоронці отримують оцінки придатності до виконання службових обов’язків. 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 110 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.