Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Робота Чернівецької міської ради заблокована двірниками
Четвер, 23 вересня 2021, 11:55


Сьогодні вранці перед початком сесії Чернівецької міської ради двірники у жилетках "Порядку в домі" з мітлами та плакатами в руках прийшли до мерії. Вони вимагають не розривати контракт з їхньою компанією щодо прибирання вулиць.

Втім, як повідомляє секретарка ЧМР Марина Кирилюк, таким чином відбувається тиск на міську раду з метою проведення корупційних дій і укладання угоди з приватною компанією по прибиранню міста.

За її словами, організатори акції - депутати політичних партій «Народний контроль», «Рідне місто» та «Команда Михайлішина», які є зацікавленими особами.

«Власник підприємства «Порядок в домі» свою неспроможність управляти компанією вирішив показати в сесійній залі міської ради. Тим самим даний керівник приватного бізнесу зриває роботу міської ради і перешкоджає прийняттю рішень для розвитку міста», - зазначила пані Марина у своєму допису на Facebook.

Між тим, чернівчани у своїх коментарях в соціальних мережах кажуть, що після підписання контракту з компанією «Порядок в домі» вулиці перестали прибирати зовсім. «Це просто кошмар якійсь, а не «Порядок в домі», - пишуть обурені жителі міста.


Нагадаємо, минулої п'ятниці з приватним підприємством "Порядок в домі 11" розірвали контракт через неналежне прибирання вулиць міста. Така практика застосовується у місті вперше.

Цього тижня Департамент інфраструктури та благоустрою направив повідомлення про одностороннє розірвання договору та нарахування штрафу за систематичне ненадання/неналежне надання послуги з прибирання та підмітання вулиць на закріпленій, згідно договору, території для прибирання.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 301 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.