Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Недовіра Осачуку»: ще один депутат просить врахувати його голос
Неділя, 19 вересня 2021, 15:36


Депутат Чернівецької районної ради від фракції "Батьківщина" Юрій Левчик звернувся до керівництва ради із проханням врахувати його голос на підтримку рішення щодо звернення до Чернівецько обласної ради з проханням висловити недовіру голові ОДА Сергію Осачуку.

 

Про це Юрій Левчик написав на своїй сторінці у Facebook.

 

Депутат уточнює, що на момент голосування був у закордонному відрядженні, втім після повернення вирішив висловити свою позицію, щодо питань порядку денного пленарного засідання VІІ сесії Чернівецької районної ради.

 

«Звернення до обласної ради щодо розгляду питання про висловлення недовіри голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієві Осачуку». Рішення Ради повністю відповідає моїй позиції. Я голосую – ЗА! Ці неподобства треба припиняти якщо ми хочемо будувати європейську, демократичну країну", - зазначив у своїй заяві Юрій Левчик.

Нагадаємо, 17 вересня, Чернівецька районна рада підтримала рішення про висловлення недовіри голові Чернівецької ОДА Сергію Осачуку. У зверненні, зокрема, йшлося, що голова ОДА "провалив" реалізацію програми "Велике будівництво" майже на усіх об'єктах, а також вводив в оману громадськість та Президента України, шляхом надання недостовірної інформації. "За" проголосували 34 депутати районної ради.

 

 

  

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 139 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.