Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Президент Торговельної палати США в Україні відвідав Чернівці
Субота, 18 вересня 2021, 15:28

Президент торговельної палати США в Україні Andy Hunder (другий з ліва)  вчора, 17 вересня, з робочим візитом відвідав Чернівці. Результатом візиту стала домовленість про співпрацю, перспективні проєкти з Andy Hunder та з представницею Торговельної палати США в Україні, Тетяною Прокопчук.

Як написав Роман Клічук на своїй сторінці у Феусбук: “Вчора мав надзвичайно приємну нагоду познайомитися з Президентом Американської торговельної палати в Україні Andy Hunder”.

Міський голова Чернівців зазначає, що Торговельна палата США в Україні - це найвпливовіша неприбуткова організація, яка об‘єднує найдорожчі бренди та найбільші компанії світу. Також він додає, що співпраця з їх представництвом в Україні - це стратегічний маркер, сигнал для інвесторів, гарантії відкритості бізнесу в місті.

“Незабаром Чернівці долучаться до успішних міст, де з‘являться компанії світового масштабу, а громада отримає не лише нові послуги та переваги, але й прозорі умови податкової політики та конкуренції, котрі стимулюють розвиток інвестиційного клімату в регіоні”, - написав очільник міста.

Торгова палата США (англ. United States Chamber of Commerce, USCC) — найбільша у світі некомерційна лобістська організація, що представляє інтереси багатьох ділових і торгових організацій. Не є органом федерального уряду Сполучених Штатів.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 177 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.