Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Кіцмані відбулося відкриття нового сервісного центру МВС
Четвер, 16 вересня 2021, 13:02

Вчора, 15 вересня, у Кіцмані відбулося відкриття нового сервісного центру МВС.

Участь у події взяли міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега, перший заступник Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов, начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський, голова Чернівецької районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук.


Як зазначив міський голова Кіцманської ТГ Сергій Булега, відкриття такого сучасного закладу це не тільки престижно для нашої громади, адже тут забезпечено якісний новітній сервіс і високий рівень обслуговування. Але й, що не менш важливо для кожної громади, кошти за надані сервісним центром громадянам послуги поповнюють місцевий бюджет.


«Сьогодні ми завершуємо оновлення сервісних центрів МВС на Буковині. Відтепер в Чернівецькій області надаємо послуги громадянам в просторих приміщеннях, що працюють за системою «єдиного вікна». Тут запроваджені сучасні системи зв’язку та комунікації з клієнтами. Також раніше було анонсовано QR-code з інформацією про територіальний сервісний центр МВС. Цей онлайн-сервіс уже доступний та розміщений на вході у сервісні центри МВС. Ці QR-code розміщені й на талонах електронної черги, що формуються через функціонал «Запис в е-чергу» на сайті ГСЦ МВС» – зазначив перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.Сервісний центр МВС у м.Кіцмань здійснює комплекс заходів, пов’язаних з реєстрацією та перереєстрацією транспортних засобів, надає послуги з видачі та обміну посвідчень водія, у тому числі міжнародних, видачі довідок про несудимість та інші затребувані державні послуги МВС.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 105 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.