Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У онлайн-каталог кінолокацій увійшла Буковина
Середа, 01 вересня 2021, 16:12
Створено черговий онлайн-каталог локацій, де можна ознайомитися з визначними місцями чотирьох областей України – Чернівецької, Житомирської, Хмельницької та Івано-Франківської.
Загалом до нового видання увійшло 37 локацій Чернівецької, Житомирської, Хмельницької та Івано-Франківської областей. Проєкт реалізовувала Українська кіноасоціація за підтримки Держагентства України з питань кіно. Про це пише «Укрінформ».
Як відомо, упродовж липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України – зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки: від таких популярних дестинацій, як замок Паланок і Хотинська фортеця, до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Ще – індустріальні об’єкти, зокрема, завод «Електрон» у Кам’янці-Подільському та навіть футуристичну радіолокаційну станцію «Памір» на вершині гори Томнатик.
Щодо Чернівецької області, то в онлайн-каталозі можна ознайомитися з такими локаціями, як: Хотинська фортеця, залізничний вокзал у Чернівцях, Резиденція буковинських митрополитів, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, радіолокаційна станція «Памір» та, загалом місто Чернівці.  
Всі об’єкти додали до загального каталогу українських локацій. Також відзняті локації об’єднали в окремий онлайн-каталог, викладений у вільний доступ. Окрім професійних фотоматеріалів, в онлайн-каталозі подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування.

Переглянути онлайн каталог можна тут: https://drive.google.com/drive/folders/1xQZOuI65EpoXEvabjAAi-jmwOFK4Z1of
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2021 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 424 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.