Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Обласна комісія ТЕБ та НС посилює протикарантинні заходи
Неділя, 22 серпня 2021, 16:21

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 20 серпня, у зв’язку зі стрибком кількості нових недужих на коронавірус,  вирішила посилити карантинні обмеження на Буковині.

Комісія зокрема прийняла рішення зобов’язати Районні державні адміністрації, територіальні громади, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади під час проведення заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України вжити заходів, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, та провести їх свіжому повітрі.

Також рекомендовано територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади посилити роботу щодо вакцинування 100% працівників від СОVID-19. Термін - негайно

Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, територіальним громадам та старостинським округам забезпечити роботу пунктів щеплення в кожній амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.

Враховуючи неблагополучну епідемічну ситуацію в Чернівецькій області, посилення обмежувальних протиепідемічних заходів комісія вирішила рекомендувати керівникам закладів вищої освіти прийняти рішення про поселення у гуртожитки тільки вакцинованих від СОVID-19 студентів.

Рекомендувати Державній установі «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області провести комісійне обстеження гуртожитку №5 Буковинського Державного медичного університету, розташованого за адресою: м. Чернівці, вул. Чернігівська, 1 з метою внесення до переліку місць обсервації для забезпечення безперервної 14-денної самоізоляції.

Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації оновити інструкції щодо дотримання соціальної дистанції, маскового режиму, попереднього вимірювання температури здобувачами освіти та присутніх в закладах освіти області всіх типів та форм власності. Термін — невідкладно.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< серпня 2021 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 112 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.