Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецька дитяча лікарня просить владу виділити кошти на ремонт.
Четвер, 22 липня 2021, 14:04
Чернівецька дитяча лікарня просить владу виділити кошти на ремонт. Відповідний лист опублікували на сайті лікарні.

Нещодавня публікація мешканки м. Чернівців пані Р. Миронюк на сторінці «Стоп-Хам» у Фейсбуці викликала обурення колективу з приводу несправедливих та голослівних звинувачень лікарів та адміністрації лікарні у недбальстві.
Із листом до начальниці управління охорони здоров’я міськради Наталії Калмикової звернувся в. о. генерального директора Чернівецької міської дитячої лікарні Андрій Іринчин.

"Педіатричний корпус лікарні – історична споруда, яка охороняється законом. Будова налічує понад 110 років і потребує негайного будівельно-реставраційного оновлення, технічної реконструкції для виконання вимог доступності для пацієнтів з особливими фізичними потребами, сучасного технологічного інженерного оснащення для забезпечення лікувального процесу тощо. Для розв’язання цієї проблеми КНП «Міській дитячій клінічній лікарні» необхідно виділити цільове фінансування на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту", - зазначив Іринчин.
Лікар стверджує, що адміністрація лікарні неодноразово зверталася до міської ради з клопотанням щодо вжиття заходів та виділення коштів. Однак, незважаючи на наші неодноразові та настійливі клопотання щодо реалізації цього завдання, – на поточний час рішення не виконано. Ситуація вимагає негайного втручання з боку влади.

Керівництво лікарні попросило управління охорони здоров'я підтримати їхнє звернення, а саме:
1. Провести реконструкцію педіатричного корпусу (літер «А»), якому у 2020 році Міською радою присвоєно ім’я «Фішерескіндершпиталь».
2. Забезпечити лікарню під’їзними шляхами, – прилеглі до лікарні вулиці, які стали «непроїзними» для санітарного транспорту. У першу чергу – для реанімобілів для транспортування важкохворих дітей та новонароджених.
3. Привести у відповідність до вимог НСЗУ та чинного законодавства України стан приміщення відділень педіатричного корпусу та забезпечити заходи доступності для маломобільних груп населення.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 106 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.