Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях перебуває міністр культури України Олександр Ткаченко (ФОТО)
Четвер, 15 липня 2021, 11:45

В Чернівцях перебуває міністр культури України Олександр Ткаченко. У ході візиту він зустрівся з головою Чернівецької облдержадміністрації Сергієм Осачуком та відвідав центральний корпус Чернівецького Національного Університету. Зокрема йшлося про необхідність  негайної реставрації церкви Трьох Святителів, яка знаходиться на території ЧНУ.

«Чернівецький університет. Атмосфера студентського кампусу, яка є тут, вражає не тільки абітурієнтів. Уявіть – навчатись чи працювати в одному з шести університетів світу, який поєднує в собі навчально-методичну роботу та одночасно є об’єктом ЮНЕСКО. Ба більше – в Україні він такий один. Тут гарно всюди. Корпуси, дендропарк, церква. До карантину середня кількість туристів складала 100 тисяч і чудово, що з пом’якшенням обмежень університет знову виходить на цю цифру.

До речі, про церкву. У ній проходять свою практику майбутні священики. А ще тут один із найгарніших куполів церков у нашій країні. Та є але. Церкві необхідні реставраційні роботи, бо стіни піддались тріщинам, ігнорування яких може мати дуже сумні наслідки. Тріщини необхідно стягувати, а також серйозно укріпити фундамент. Проектно-кошторисна документація розроблена, а отже залишилось знайти фінансування. Разом з губернатором області Сергієм Осачуком тримаємо ситуацію на контролі і найближчим часом, впевнений, вдасться повідомити хороші новини і буде результат», - написав Ткаченко на своїй сторінці.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 107 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.