Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
і скандалом в конкурсній комісії, але голова облради таки призначив тимчасово в.о. директора обласної клінічної лікарні
Вівторок, 13 липня 2021, 18:11
Зі скандалом, але конкурсна комісія таки обрала директора обласної клінічної лікарні. Ним став Дмитро Домбровський. Про це molbuk.ua повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

“Дмитра Домбровського тимчасово призначили виконуючим обов'язків головного лікаря, терміном на два місяці”, - зазначив Олексій Бойко. Дмитро Домбровський завідував відділенням хірургії судин, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії ВДНЗУ "Буковинський державний медичний університет", лікар вищої кваліфікаційної категорії, заслужений лікар України.

Нагадаємо, засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду гендиректора Чернівецької обласної лікарні відбувалося вчора 12 липня зі скандалом. Керівник комісії вимагав проведення закритого засідання і видалення з нього журналістів.

Депутатка Чернівецької обласної ради Ольга Кобевко, яка працює лікарем- інфекціоністом в ОКЛ, написала на своїй сторінці у соцмережі:

«Ще дійсно, такого не було!!!

Комісія по проведенню конкурсу на посаду гендиректора обласної лікарні, вперто не хотіла виконувати рішення Верховного суду...

Спочатку, не давали слова юристам, потім хотіли вигнати пресу та депутатів... пізніше оголосили про перерву на кілька днів....

І ось, коли ЗМІ та депутати з незаангажованими юристами, повірили комісії і розійшлись - члени комісії викликали поліцію (для недопуску всіх небажаних) і вирішили шукати кабінет, щоб сьогодні прийняти якесь рішення

Такого зухвальства, щодо паплюження рішень Верховного суду, Буковина ще не бачила»

Вже майже два роки у Чернівцях не можуть призначити генерального директора обласної лікарні.  Після оголошення конкурсу на участь у ньому зголосилися Сергій Цинтар, Дмитро Домбровський, Сергій Бродовський та Віктор Дорош. Під час засідання комісії у березні минулого року Віктору Дорошу стало погано і він помер у лікарні. Дмитро Домбровський зняв свою кандидатуру. Переміг тоді у конкурсі Сергій Цинтар.

Після цього рішення Дмитро Домбровський подав до суду. Він вимагав визнати протиправним та скасувати рішення конкурсної комісії Чернівецької обласної ради з проведення конкурсу в частині допуску Сергія Цинтара та Сергія Бродовського до конкурсу. Домбровський переконував суд у неправдивості поданих претендентами документів щодо наявності у них стажу на керівних посадах обласного рівня не менше 7 років.

Суд першої інстанції прийняв рішення на користь заявника. Аналогічне рішення прийняв і апеляційний суд, а нещодавно і  Верховний.

Суд зобов’язав конкурсну комісію врахувати при допуску до конкурсу необхідність стажу роботи претендентів на керівних посадах не менше 7 років і  визнати переможцем конкурсу того претендента, який відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, в тому числі і стаж керівних посадах.

Не зважаючи на всі рішення судів конкурсна комісія взялась розглядати документи Сергія Цинтара. А інгий кандидат - Дмитро Домбровський  заявив про порушення закону. Після цього і розгорівся скандал з подвійним викликом поліції: http://mtrk.com.ua/news/36365-2021-07-12-14-06-36.html

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 63 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.