Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На Буковині перебої з видачею водійських посвідчень. В сервісному центрі МВС пояснили чому
Четвер, 08 липня 2021, 13:00

На Буковині перебої з видачею водійських посвідчень. В сервісному центрі МВС пояснили чому. За словами т.в.о. начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області Сергія Сушинського, у зв’язку з відсутністю бланкової продукції тимчасово є перебої в наданні адміністративних послуг у деяких територіальних сервісних центрах МВС України, зокрема і в Чернівецькій області.

«Це проблема всеукраїнського масштабу та склалася вона з причин, на які Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС вплинути не може. Це пов’язано з перебоями у постачанні бланкової продукції від Державного Підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна», який тимчасово обмежив виготовлення відповідної бланкової продукції», - зазначив Сушинський.

Наразі до територіальних сервісних центрів МВС в Чернівецькій області бланкова продукція надходить, але у кількості, яка не може задовольнити потреби усіх клієнтів. Як наслідок, адміністративні послуги з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі/обміну посвідчень водія тимчасово надаються не в повному обсязі.

У ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» зазначають, що постачання бланкової продукції буде відновлено у найближчий термін. Станом на сьогодні ми очікуємо надходження бланкової продукції в обсязі, що задовільнить потреби клієнтів на повноцінних три робочих дні."

Також у сервісному центрі повідомили, що ситуація щодо наявності бланків змінюється щодня. Там намагаються оперативно реагувати і оновлювати інформацію на офіційному сайті РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області. І зазначають, що до кінця дня буде доставлена бланкова продукція посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію.

Станом на даний момент посвідчення водія ВИДАЮТЬ у ТСЦ №7341 (м. Чернівці, вул. Руська, 248 М), № 7343 (м. Новоселиця, вул. Кремльова, 20) та № 7345  (смт. Кельменці, вул. О. Паламаря, 9 А).


 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2021 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 241 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.