Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
«Паркувальні майданчики у Чернівцях повинні бути муніципальними», - Роман Клічук
Вівторок, 05 січня 2021, 08:11
Міський голова Чернівців Роман Клічук переконаний, що паркувальні майданчики в Чернівцях повинні бути муніципальними, і місто може заробляти на цьому пристойні гроші. Наразі, це питання у Ратуші вже розглядає новостворена депутатська комісія з питань ЖКГ.
Про це мер міста написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук.
"Так, зранку відбулось засідання депутатської комісії з питань ЖКГ. На комісії розглядалось болюче питання паркування на вулицях Чернівців. Надалі над ним буде працювати робоча група. І цього разу вона таки повинна довести справу до кінця: з паркуванням у місті треба навести лад. Звичайно, потрібно ще вивчити всі деталі, але я наразі дотримуюсь думки, що паркувальні майданчики в Чернівцях повинні бути муніципальними, і місто може заробляти на цьому пристойні гроші." - написав мер міста.
Також Роман Клічук анонсував, що за кілька місяців у Чернівцях зможуть подолати проблему стихійної торгівлі. Для цього потрібно об'єднати зусилля відповідних підрозділів міськради та поліції.
"Це надзвичайно складна проблема. І кожна інстанція, яка б мала її вирішувати, має своє бачення, свої вимоги, а іноді й свої виправдання щодо того, чому це явище усе ще існує в наших Чернівцях у такому малопривабливому вигляді. Вихід бачу лише в об‘єднанні зусиль та співпраці і відповідних підрозділів міської ради, і поліції. На мою думку, це справа кількох місяців." - додав Клічук.
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 285 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.